Game Schedule

Upcoming Games

Date Time Location Result Home Guest
Sun 01/04/2015 9:00 AM AT&T BIG DIPPAS FA Mixers
10:00 AM AT&T 907 Soccerballers JNOV Coed
11:00 AM AT&T Mixed Nutz Automated Laundry
12:00 PM AT&T Coffman Ninjaneers Oddballers
1:00 PM AT&T UCF Aksala Coed Chinook Family Dentistry
2:00 PM AT&T Red Devils Arsenal
3:00 PM AT&T Three Goals Short Brown Tree Snakes
4:00 PM AT&T Good Time Charlies Coed Melchester
5:00 PM AT&T Indigo United Team White
6:00 PM AT&T Team Blue Team Black
7:00 PM AT&T Team Red Team Gold
Mon 01/05/2015 8:00 PM AT&T Brew Kaladi WF Goalbusters
9:00 PM AT&T AK United Women Knockouts
Tue 01/06/2015 7:00 PM Dome 1 Velocity 98 Select Pioneer United F.C.
7:00 PM Dome 2 99B Velocity Real Tyrannosuarez Rex
7:00 PM Dome 3 City FC Sounders F.C.
8:00 PM Dome 1 Banzai FC 2 VN Team
8:00 PM Dome 2 Grapes of Wrath Chicas
8:00 PM Dome 3 Hot Mess Juggleheads
9:00 PM Dome 1 Broke Boys FC Wolfpacks Back
9:00 PM Dome 2 birdman Red Card Riot
9:00 PM Dome 3 AA Brew 2 Kaladi
Wed 01/07/2015 8:00 PM AT&T 00B Velocity Blue 99 Velocity Barca
9:00 PM AT&T UCF Aksala Mens Hangover Hooligans
Thu 01/08/2015 7:00 PM Dome 1 Amigos 2 Centaurs
7:00 PM Dome 2 AK Goal Diggers NorthernLights
7:00 PM Dome 3 Formerly In Shape All Stars Banzai FC
8:00 PM Dome 1 99 Velocity Barca Brew 2 Kaladi
8:00 PM Dome 2 Anchorage FC Amigos 1
8:00 PM Dome 3 Warriors FC 00B Velocity Navy
9:00 PM Dome 1 CH2M ILL Hangover Hooligans
9:00 PM Dome 2 Bering Global Indie Men's C
9:00 PM Dome 3 TNB Thunderboltz FC
Sat 01/10/2015 6:00 PM Dome 1 Stars Blue Bees
7:00 PM Dome 1 Super Friends 907 Soccerballers
7:00 PM Dome 2 Soccer Garage FC Stars
7:00 PM Dome 3 TNB 2.0 Denali Physical Therapy
8:00 PM Dome 1 SLR'in Consultants Dream Killers
8:00 PM Dome 2 Brown Tree Snakes Futbol AK-Extreme
8:00 PM Dome 3 challenge accepted Rebels
9:00 PM Dome 1 Fifth Ave. F.C. Deweys Cook Inlet Inc.
9:00 PM Dome 2 Oddballers DFC Albion
9:00 PM Dome 3 Honey Badgers Rest of Us
Sun 01/11/2015 8:00 AM AT&T SQUAD The Visitors
9:00 AM AT&T scf Long bones
9:00 AM Dome 1 HDR Alaska Sockeyes
9:00 AM Dome 2 Team Awesome P-Tarmigans
9:00 AM Dome 3 Pita Pit COED BIG DIPPAS
10:00 AM AT&T Shred Alaska Dreadnots MEOW
10:00 AM Dome 1 White. Star #WhoAreYa
10:00 AM Dome 2 Unicorns Warren and Son Carpet Cleaning
10:00 AM Dome 3 St. Katherine's Fighting Owls Melchester
11:00 AM AT&T Coffman Ninjaneers Spawn Ideas
11:00 AM Dome 1 Philociraptors Automated Laundry
11:00 AM Dome 2 Anchorage Oilers Good Time Charlies Coed
11:00 AM Dome 3 BDO UCF Aksala Coed
12:00 PM AT&T Spenard City Incinerators
1:00 PM AT&T Chinook Family Dentistry Soccer Garage FC
2:00 PM AT&T Red Dogs Denali FC
3:00 PM AT&T Battle Cats JNOV Coed
4:00 PM AT&T Spenard Roadhouse The Classifieds
5:00 PM AT&T Team Black Team Red
6:00 PM AT&T Indigo United Team Gold
7:00 PM AT&T Team Blue Team Green
Mon 01/12/2015 8:00 PM AT&T Besa F.C. 00B Velocity Navy
9:00 PM AT&T Red Card Riot TNB
Tue 01/13/2015 7:00 PM Dome 1 Alaska Girls Knockouts
7:00 PM Dome 2 Juggleheads Hot Mess
7:00 PM Dome 3 Pioneer United F.C. 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 1 TNB Tyrannosuarez Rex
8:00 PM Dome 2 99 Velocity Barca Amigos 2
8:00 PM Dome 3 Velocity 98 Select Red Card Riot
9:00 PM Dome 1 Anchorage FC Thunderboltz FC
9:00 PM Dome 2 Life's Good Chicas
9:00 PM Dome 3 Chafing the Dream Broke Boys FC
Wed 01/14/2015 8:00 PM AT&T Grapes of Wrath NorthernLights
9:00 PM AT&T Brew 2 Kaladi Whiskey Tango Foxtrot
Thu 01/15/2015 7:00 PM Dome 1 WF Goalbusters CH2M ILL
7:00 PM Dome 2 City FC Banzai FC 2
7:00 PM Dome 3 Indie Men's C UCF Aksala Mens
8:00 PM Dome 1 Warriors FC Combat Eagle Strykers
8:00 PM Dome 2 Blueberry Shots Hot Mess
8:00 PM Dome 3 Hangover Hooligans Brew Kaladi
9:00 PM Dome 1 Wolfpacks Back Formerly In Shape All Stars
9:00 PM Dome 2 Centaurs AA
9:00 PM Dome 3 Amigos 1 FSFC MA
Sat 01/17/2015 6:00 PM Dome 1 Good Time Charlies Coed Unicorns
7:00 PM Dome 1 White. Star BIG DIPPAS
7:00 PM Dome 2 St. Katherine's Fighting Owls Three Goals Short
7:00 PM Dome 3 TNB 2.0 Pita Pit COED
8:00 PM Dome 1 Blue Bees Incinerators
8:00 PM Dome 2 Chinook Family Dentistry challenge accepted
8:00 PM Dome 3 Mixed Nutz Revolution Reserve
9:00 PM Dome 1 Philociraptors Red Dogs
9:00 PM Dome 2 SLR'in Consultants Clockwork Orange
9:00 PM Dome 3 Shred Alaska Dreadnots Rest of Us
Sun 01/18/2015 8:00 AM AT&T Warren and Son Carpet Cleaning The Classifieds
9:00 AM AT&T Sockeyes Kung Fu Hustle
9:00 AM Dome 1 Pita Pit COED Red Devils
9:00 AM Dome 2 Dream Killers SQUAD
9:00 AM Dome 3 The Visitors Long bones
10:00 AM AT&T Jolly Grinders S.C. Fifth Ave. F.C.
10:00 AM Dome 1 FSFC Crew Futbol AK-Extreme
10:00 AM Dome 2 Team Awesome B Street Beasts
10:00 AM Dome 3 Honey Badgers MEOW
11:00 AM AT&T P-Tarmigans Spenard City
11:00 AM Dome 1 JNOV Coed Super Friends
11:00 AM Dome 2 Soccer Garage FC BDO
11:00 AM Dome 3 scf APDEA
12:00 PM AT&T HDR Alaska Battle Cats
1:00 PM AT&T Denali Physical Therapy #WhoAreYa
2:00 PM AT&T Spawn Ideas DFC Albion
3:00 PM AT&T Anchorage Oilers Brown Tree Snakes
4:00 PM AT&T 907 Soccerballers Shred Alaska/Arctic Brothers
5:00 PM AT&T Team Green Team Gold
6:00 PM AT&T Team White Indigo United
7:00 PM AT&T Team Blue Team Red
Mon 01/19/2015 8:00 PM AT&T Life's Good Alaska Girls
9:00 PM AT&T Wolfpacks Back Chafing the Dream
Tue 01/20/2015 7:00 PM Dome 1 Hot Mess Blueberry Shots
7:00 PM Dome 2 Besa F.C. 00B Velocity Blue
7:00 PM Dome 3 Banzai FC Chafing the Dream
8:00 PM Dome 1 Sounders F.C. Banzai FC 2
8:00 PM Dome 2 Velocity 98 Select Anchorage FC
8:00 PM Dome 3 Amigos 1 birdman
9:00 PM Dome 2 VN Team City FC
9:00 PM Dome 3 UCF Aksala Mens CH2M ILL
Wed 01/21/2015 8:00 PM AT&T Knockouts AK United Women
9:00 PM AT&T Chicas AK Goal Diggers
Thu 01/22/2015 7:00 PM Dome 1 00B Velocity Navy AA
7:00 PM Dome 2 Brew Kaladi Indie Men's C
7:00 PM Dome 3 Velocity 98 Select Anchorage FC
8:00 PM Dome 1 Formerly In Shape All Stars Broke Boys FC
8:00 PM Dome 2 VN Team Sounders F.C.
8:00 PM Dome 3 Bering Global WF Goalbusters
9:00 PM Dome 1 Amigos 2 Combat Eagle Strykers
9:00 PM Dome 2 Whiskey Tango Foxtrot Centaurs
9:00 PM Dome 3 Tyrannosuarez Rex Thunderboltz FC
Sat 01/24/2015 6:00 PM Dome 1 B Street Beasts Stars
7:00 PM Dome 1 Stars Spenard City
7:00 PM Dome 2 FA Mixers Red Devils
7:00 PM Dome 3 Rest of Us JNOV Coed
8:00 PM Dome 1 Incinerators P-Tarmigans
8:00 PM Dome 2 Arsenal TNB 2.0
8:00 PM Dome 3 Fifth Ave. F.C. Clockwork Orange
9:00 PM Dome 1 Blue Bees Chinook Family Dentistry
9:00 PM Dome 2 Deweys Cook Inlet Inc. SLR'in Consultants
9:00 PM Dome 3 Shred Alaska Dreadnots 907 Soccerballers
Sun 01/25/2015 8:00 AM AT&T Mixed Nutz Coffman Ninjaneers
9:00 AM AT&T Futbol AK-Extreme Melchester
9:00 AM Dome 1 Honey Badgers Sockeyes
9:00 AM Dome 2 Red Devils White. Star
9:00 AM Dome 3 Rebels Soccer Garage FC
10:00 AM AT&T Three Goals Short Anchorage Oilers
10:00 AM Dome 1 challenge accepted UCF Aksala Coed
10:00 AM Dome 2 Dream Killers The Visitors
10:00 AM Dome 3 SQUAD scf
11:00 AM AT&T Unicorns Spenard Roadhouse
11:00 AM Dome 1 Straight Ballers Kung Fu Hustle
11:00 AM Dome 2 BDO Team Awesome
11:00 AM Dome 3 Red Dogs Oddballers
12:00 PM AT&T APDEA Ninja Pirates
1:00 PM AT&T Revolution Reserve Philociraptors
2:00 PM AT&T Shred Alaska/Arctic Brothers HDR Alaska
3:00 PM AT&T Automated Laundry Spawn Ideas
4:00 PM AT&T Rest of Us MEOW
5:00 PM AT&T Team Black Indigo United
6:00 PM AT&T Team Gold Team Green
7:00 PM AT&T Team Red Team White
Mon 01/26/2015 8:00 PM AT&T Warriors FC 99 Velocity Barca
9:00 PM AT&T AK Goal Diggers Grapes of Wrath
Tue 01/27/2015 7:00 PM Dome 1 FSFC MA TNB
7:00 PM Dome 2 Banzai FC 2 Wolfpacks Back
7:00 PM Dome 3 Combat Eagle Strykers Brew 2 Kaladi
8:00 PM Dome 1 00B Velocity Blue AA
8:00 PM Dome 2 Amigos 1 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 3 Banzai FC City FC
9:00 PM Dome 1 Life's Good AK United Women
9:00 PM Dome 2 Tyrannosuarez Rex Red Card Riot
9:00 PM Dome 3 CH2M ILL Bering Global
Wed 01/28/2015 8:00 PM AT&T Alaska Girls Knockouts
9:00 PM AT&T Pioneer United F.C. Anchorage FC
Thu 01/29/2015 7:00 PM Dome 1 00B Velocity Navy Whiskey Tango Foxtrot
7:00 PM Dome 2 Blueberry Shots Juggleheads
7:00 PM Dome 3 Amigos 2 Besa F.C.
8:00 PM Dome 1 WF Goalbusters Indie Men's C
8:00 PM Dome 2 Hot Mess Chicas
8:00 PM Dome 3 Sounders F.C. Broke Boys FC
9:00 PM Dome 1 Pioneer United F.C. FSFC MA
9:00 PM Dome 2 Brew Kaladi Hangover Hooligans
9:00 PM Dome 3 Centaurs Brew 2 Kaladi
Sat 01/31/2015 6:00 PM Dome 1 DFC Albion Mixed Nutz
7:00 PM Dome 1 Super Friends Shred Alaska Dreadnots
7:00 PM Dome 2 Long bones APDEA
7:00 PM Dome 3 SLR'in Consultants Fifth Ave. F.C.
8:00 PM Dome 1 Revolution Reserve Coffman Ninjaneers
8:00 PM Dome 2 Red Dogs Spawn Ideas
8:00 PM Dome 3 Three Goals Short FSFC Crew
9:00 PM Dome 1 Incinerators B Street Beasts
9:00 PM Dome 2 Rest of Us Straight Ballers
9:00 PM Dome 3 UCF Aksala Coed Rebels
Sun 02/01/2015 8:00 AM AT&T Brown Tree Snakes St. Katherine's Fighting Owls
9:00 AM AT&T BIG DIPPAS Arsenal
9:00 AM Dome 1 SQUAD Jolly Grinders S.C.
9:00 AM Dome 2 P-Tarmigans Chinook Family Dentistry
9:00 AM Dome 3 Sockeyes JNOV Coed
10:00 AM AT&T Dream Killers Ninja Pirates
10:00 AM Dome 1 Clockwork Orange The Visitors
10:00 AM Dome 2 TNB 2.0 #WhoAreYa
10:00 AM Dome 3 challenge accepted Blue Bees
11:00 AM AT&T Kung Fu Hustle Honey Badgers
11:00 AM Dome 1 Denali FC Philociraptors
11:00 AM Dome 2 Spenard Roadhouse Anchorage Oilers
11:00 AM Dome 3 Denali Physical Therapy Pita Pit COED
12:00 PM AT&T Team Gold Team White
12:00 PM Dome 1 Melchester Warren and Son Carpet Cleaning
12:00 PM Dome 2 Automated Laundry Oddballers
12:00 PM Dome 3 Deweys Cook Inlet Inc. scf
Mon 02/02/2015 8:00 PM AT&T Tyrannosuarez Rex Amigos 1
9:00 PM AT&T AK United Women Life's Good
Tue 02/03/2015 7:00 PM Dome 1 Velocity 98 Select birdman
7:00 PM Dome 2 Brew 2 Kaladi Warriors FC
7:00 PM Dome 3 NorthernLights Grapes of Wrath
8:00 PM Dome 1 Thunderboltz FC 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 2 Chafing the Dream City FC
8:00 PM Dome 3 AK Goal Diggers Chicas
9:00 PM Dome 1 Anchorage FC Pioneer United F.C.
9:00 PM Dome 2 CH2M ILL Brew Kaladi
9:00 PM Dome 3 Bering Global UCF Aksala Mens
Wed 02/04/2015 8:00 PM AT&T birdman TNB
9:00 PM AT&T Red Card Riot FSFC MA
Thu 02/05/2015 7:00 PM Dome 1 Juggleheads Hot Mess
7:00 PM Dome 2 Broke Boys FC Banzai FC 2
7:00 PM Dome 3 00B Velocity Blue Whiskey Tango Foxtrot
8:00 PM Dome 1 VN Team Formerly In Shape All Stars
8:00 PM Dome 2 Banzai FC Wolfpacks Back
8:00 PM Dome 3 Centaurs 00B Velocity Navy
9:00 PM Dome 1 Knockouts Alaska Girls
9:00 PM Dome 2 AA Besa F.C.
9:00 PM Dome 3 Hangover Hooligans WF Goalbusters
Sat 02/07/2015 6:00 PM Dome 1 Stars UCF Aksala Coed
7:00 PM Dome 1 Stars BDO
7:00 PM Dome 2 Spenard City Team Awesome
7:00 PM Dome 3 Incinerators Soccer Garage FC
8:00 PM Dome 1 Arsenal White. Star
8:00 PM Dome 2 Battle Cats Straight Ballers
8:00 PM Dome 3 SLR'in Consultants APDEA
9:00 PM Dome 1 Long bones Dream Killers
9:00 PM Dome 2 FA Mixers TNB 2.0
9:00 PM Dome 3 Shred Alaska Dreadnots Shred Alaska/Arctic Brothers
Sun 02/08/2015 8:00 AM AT&T Futbol AK-Extreme Unicorns
9:00 AM AT&T Warren and Son Carpet Cleaning FSFC Crew
9:00 AM Dome 1 Melchester Anchorage Oilers
9:00 AM Dome 2 Ninja Pirates SQUAD
9:00 AM Dome 3 Automated Laundry Red Dogs
10:00 AM AT&T Oddballers Denali FC
10:00 AM Dome 1 The Classifieds Good Time Charlies Coed
10:00 AM Dome 2 Deweys Cook Inlet Inc. Jolly Grinders S.C.
10:00 AM Dome 3 Rebels Chinook Family Dentistry
11:00 AM AT&T 907 Soccerballers MEOW
11:00 AM Dome 1 St. Katherine's Fighting Owls Spenard Roadhouse
11:00 AM Dome 2 B Street Beasts BDO
11:00 AM Dome 3 BIG DIPPAS Red Devils
12:00 PM AT&T The Visitors scf
1:00 PM AT&T DFC Albion Revolution Reserve
2:00 PM AT&T HDR Alaska Rest of Us
3:00 PM AT&T Shred Alaska/Arctic Brothers Straight Ballers
4:00 PM AT&T Indigo United Team Blue
5:00 PM AT&T Team Gold Team Black
6:00 PM AT&T Team White Team Green
Mon 02/09/2015 8:00 PM AT&T Brew 2 Kaladi 00B Velocity Blue
9:00 PM AT&T Life's Good Knockouts
Tue 02/10/2015 7:00 PM Dome 1 WF Goalbusters UCF Aksala Mens
7:00 PM Dome 2 00B Velocity Navy Amigos 2
7:00 PM Dome 3 Anchorage FC Velocity 98 Select
8:00 PM Dome 1 Banzai FC 2 Chafing the Dream
8:00 PM Dome 2 Besa F.C. Combat Eagle Strykers
8:00 PM Dome 3 Chicas NorthernLights
9:00 PM Dome 1 AK United Women Alaska Girls
9:00 PM Dome 2 FSFC MA Tyrannosuarez Rex
9:00 PM Dome 3 Brew Kaladi Bering Global
Wed 02/11/2015 8:00 PM AT&T 00B Velocity Navy 99 Velocity Barca
9:00 PM AT&T Thunderboltz FC Amigos 1
Thu 02/12/2015 7:00 PM Dome 1 Grapes of Wrath Blueberry Shots
7:00 PM Dome 2 Sounders F.C. Banzai FC
7:00 PM Dome 3 City FC Formerly In Shape All Stars
8:00 PM Dome 1 AA Whiskey Tango Foxtrot
8:00 PM Dome 2 Broke Boys FC VN Team
8:00 PM Dome 3 99B Velocity Real birdman
9:00 PM Dome 1 Amigos 2 Warriors FC
9:00 PM Dome 2 Indie Men's C Hangover Hooligans
9:00 PM Dome 3 Juggleheads AK Goal Diggers
Sat 02/14/2015 6:00 PM Dome 1 Team Awesome Blue Bees
6:00 PM Dome 2 The Visitors SLR'in Consultants
6:00 PM Dome 3 Revolution Reserve Spawn Ideas
7:00 PM Dome 1 FSFC Crew Unicorns
7:00 PM Dome 2 Futbol AK-Extreme Three Goals Short
7:00 PM Dome 3 BDO Spenard City
8:00 PM Dome 1 Honey Badgers Battle Cats
8:00 PM Dome 2 #WhoAreYa Red Devils
8:00 PM Dome 3 APDEA Dream Killers
9:00 PM Dome 1 Good Time Charlies Coed Warren and Son Carpet Cleaning
9:00 PM Dome 2 Clockwork Orange Deweys Cook Inlet Inc.
9:00 PM Dome 3 Sockeyes Shred Alaska/Arctic Brothers
Sun 02/15/2015 8:00 AM AT&T White. Star FA Mixers
9:00 AM AT&T Long bones Fifth Ave. F.C.
9:00 AM Dome 1 MEOW Straight Ballers
9:00 AM Dome 2 The Classifieds Brown Tree Snakes
9:00 AM Dome 3 challenge accepted P-Tarmigans
10:00 AM AT&T 907 Soccerballers HDR Alaska
10:00 AM Dome 1 Mixed Nutz Red Dogs
10:00 AM Dome 2 Ninja Pirates Jolly Grinders S.C.
10:00 AM Dome 3 Denali FC Automated Laundry
11:00 AM AT&T Melchester Spenard Roadhouse
11:00 AM Dome 1 BIG DIPPAS TNB 2.0
11:00 AM Dome 2 Rebels Soccer Garage FC
11:00 AM Dome 3 DFC Albion Philociraptors
12:00 PM AT&T Anchorage Oilers St. Katherine's Fighting Owls
1:00 PM AT&T Kung Fu Hustle Shred Alaska Dreadnots
2:00 PM AT&T Arsenal Denali Physical Therapy
3:00 PM AT&T Super Friends Rest of Us
4:00 PM AT&T Team Green Indigo United
5:00 PM AT&T Team Red Team Black
6:00 PM AT&T Team Blue Team White
Mon 02/16/2015 8:00 PM AT&T Whiskey Tango Foxtrot Combat Eagle Strykers
9:00 PM AT&T Wolfpacks Back VN Team
Tue 02/17/2015 7:00 PM Dome 1 TNB Amigos 1
7:00 PM Dome 2 Grapes of Wrath Life's Good
7:00 PM Dome 3 Red Card Riot 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 1 Banzai FC 2 Banzai FC
8:00 PM Dome 2 FSFC MA Thunderboltz FC
8:00 PM Dome 3 NorthernLights AK Goal Diggers
9:00 PM Dome 1 birdman Tyrannosuarez Rex
9:00 PM Dome 2 AA Warriors FC
9:00 PM Dome 3 Hangover Hooligans UCF Aksala Mens
Wed 02/18/2015 8:00 PM AT&T Chafing the Dream Formerly In Shape All Stars
9:00 PM AT&T City FC Broke Boys FC
Thu 02/19/2015 7:00 PM Dome 1 99 Velocity Barca Besa F.C.
7:00 PM Dome 2 Anchorage FC Pioneer United F.C.
7:00 PM Dome 3 Juggleheads Blueberry Shots
8:00 PM Dome 1 Centaurs 00B Velocity Blue
8:00 PM Dome 2 Formerly In Shape All Stars Sounders F.C.
8:00 PM Dome 3 AK United Women Alaska Girls
9:00 PM Dome 1 Bering Global CH2M ILL
9:00 PM Dome 2 Indie Men's C WF Goalbusters
9:00 PM Dome 3 Brew 2 Kaladi Amigos 2
Sat 02/21/2015 6:00 PM Dome 1 Unicorns The Classifieds
7:00 PM Dome 1 P-Tarmigans Stars
7:00 PM Dome 2 Futbol AK-Extreme St. Katherine's Fighting Owls
7:00 PM Dome 3 Oddballers Philociraptors
8:00 PM Dome 1 #WhoAreYa Pita Pit COED
8:00 PM Dome 2 APDEA Clockwork Orange
8:00 PM Dome 3 Chinook Family Dentistry Stars
9:00 PM Dome 1 Jolly Grinders S.C. Dream Killers
9:00 PM Dome 2 Red Devils Denali Physical Therapy
9:00 PM Dome 3 FSFC Crew Good Time Charlies Coed
Sun 02/22/2015 8:00 AM AT&T SQUAD Deweys Cook Inlet Inc.
9:00 AM AT&T Kung Fu Hustle Super Friends
9:00 AM Dome 1 Warren and Son Carpet Cleaning Anchorage Oilers
9:00 AM Dome 2 White. Star Pita Pit COED
9:00 AM Dome 3 #WhoAreYa BIG DIPPAS
10:00 AM AT&T JNOV Coed HDR Alaska
10:00 AM Dome 1 UCF Aksala Coed B Street Beasts
10:00 AM Dome 2 Team Awesome Incinerators
10:00 AM Dome 3 Blue Bees Rebels
11:00 AM AT&T Ninja Pirates Long bones
11:00 AM Dome 1 Spenard Roadhouse Three Goals Short
11:00 AM Dome 2 Battle Cats Shred Alaska Dreadnots
11:00 AM Dome 3 FA Mixers Arsenal
12:00 PM AT&T Coffman Ninjaneers DFC Albion
1:00 PM AT&T Denali FC Revolution Reserve
2:00 PM AT&T Sockeyes 907 Soccerballers
3:00 PM AT&T scf Fifth Ave. F.C.
4:00 PM AT&T Spawn Ideas Mixed Nutz
5:00 PM AT&T Team White Team Blue
6:00 PM AT&T Team Black Team Green
7:00 PM AT&T Indigo United Team Red
Mon 02/23/2015 8:00 PM AT&T Amigos 1 Red Card Riot
9:00 PM AT&T UCF Aksala Mens Brew Kaladi
Tue 02/24/2015 7:00 PM Dome 1 Chicas Grapes of Wrath
7:00 PM Dome 2 99B Velocity Real FSFC MA
7:00 PM Dome 3 Pioneer United F.C. Velocity 98 Select
8:00 PM Dome 1 Hot Mess Blueberry Shots
8:00 PM Dome 2 99 Velocity Barca AA
8:00 PM Dome 3 Sounders F.C. Wolfpacks Back
9:00 PM Dome 1 VN Team Chafing the Dream
9:00 PM Dome 2 Hangover Hooligans Bering Global
9:00 PM Dome 3 Knockouts AK United Women
Wed 02/25/2015 8:00 PM AT&T Banzai FC VN Team
9:00 PM AT&T Thunderboltz FC birdman
Thu 02/26/2015 7:00 PM Dome 1 Combat Eagle Strykers Centaurs
7:00 PM Dome 2 NorthernLights Juggleheads
7:00 PM Dome 3 00B Velocity Blue 00B Velocity Navy
8:00 PM Dome 1 Besa F.C. Warriors FC
8:00 PM Dome 2 Formerly In Shape All Stars Banzai FC 2
8:00 PM Dome 3 TNB Tyrannosuarez Rex
9:00 PM Dome 1 Alaska Girls Life's Good
9:00 PM Dome 2 Whiskey Tango Foxtrot Amigos 2
9:00 PM Dome 3 CH2M ILL Indie Men's C
Sat 02/28/2015 6:00 PM Dome 1 Blue Bees UCF Aksala Coed
6:00 PM Dome 3 JNOV Coed Shred Alaska/Arctic Brothers
7:00 PM Dome 1 BDO Incinerators
7:00 PM Dome 2 Jolly Grinders S.C. APDEA
7:00 PM Dome 3 Super Friends Honey Badgers
8:00 PM Dome 1 Automated Laundry Coffman Ninjaneers
8:00 PM Dome 2 Pita Pit COED Arsenal
8:00 PM Dome 3 The Classifieds Futbol AK-Extreme
9:00 PM Dome 1 Chinook Family Dentistry Team Awesome
9:00 PM Dome 2 #WhoAreYa FA Mixers
9:00 PM Dome 3 Battle Cats Sockeyes
Sun 03/01/2015 8:00 AM AT&T Soccer Garage FC challenge accepted
9:00 AM AT&T Spawn Ideas Denali FC
9:00 AM Dome 1 St. Katherine's Fighting Owls Warren and Son Carpet Cleaning
9:00 AM Dome 2 Fifth Ave. F.C. The Visitors
9:00 AM Dome 3 Clockwork Orange scf
10:00 AM AT&T Straight Ballers Sockeyes
10:00 AM Dome 1 Philociraptors Mixed Nutz
10:00 AM Dome 2 Red Devils TNB 2.0
10:00 AM Dome 3 B Street Beasts P-Tarmigans
11:00 AM AT&T Oddballers Revolution Reserve
11:00 AM Dome 1 Spenard Roadhouse FSFC Crew
11:00 AM Dome 2 Red Dogs DFC Albion
11:00 AM Dome 3 Rebels Spenard City
12:00 PM AT&T MEOW Battle Cats
1:00 PM AT&T Deweys Cook Inlet Inc. Ninja Pirates
2:00 PM AT&T Denali Physical Therapy White. Star
3:00 PM AT&T Three Goals Short Melchester
4:00 PM AT&T Brown Tree Snakes Unicorns
5:00 PM AT&T Team White Team Black
6:00 PM AT&T Team Green Team Red
7:00 PM AT&T Team Gold Team Blue
Mon 03/02/2015 8:00 PM AT&T Broke Boys FC Banzai FC
9:00 PM AT&T Wolfpacks Back City FC
Tue 03/03/2015 7:00 PM Dome 1 Knockouts Life's Good
7:00 PM Dome 2 birdman FSFC MA
7:00 PM Dome 3 NorthernLights Blueberry Shots
8:00 PM Dome 1 Pioneer United F.C. Velocity 98 Select
8:00 PM Dome 2 Chafing the Dream Sounders F.C.
8:00 PM Dome 3 Alaska Girls AK United Women
9:00 PM Dome 2 Thunderboltz FC Red Card Riot
9:00 PM Dome 3 Grapes of Wrath AK Goal Diggers
Wed 03/04/2015 8:00 PM AT&T Combat Eagle Strykers 99 Velocity Barca
9:00 PM AT&T UCF Aksala Mens Bering Global
Thu 03/05/2015 7:00 PM Dome 1 Blueberry Shots Juggleheads
7:00 PM Dome 2 Combat Eagle Strykers 00B Velocity Blue
7:00 PM Dome 3 99B Velocity Real TNB
8:00 PM Dome 1 Hot Mess AK Goal Diggers
8:00 PM Dome 2 Indie Men's C CH2M ILL
8:00 PM Dome 3 NorthernLights Chicas
9:00 PM Dome 1 Whiskey Tango Foxtrot Besa F.C.
9:00 PM Dome 2 Warriors FC Centaurs
9:00 PM Dome 3 WF Goalbusters Brew Kaladi
Sat 03/07/2015 6:00 PM Dome 1 Coffman Ninjaneers Denali FC
6:00 PM Dome 3 FA Mixers Denali Physical Therapy
7:00 PM Dome 1 Fifth Ave. F.C. SQUAD
7:00 PM Dome 2 Brown Tree Snakes Good Time Charlies Coed
7:00 PM Dome 3 Clockwork Orange Ninja Pirates
8:00 PM Dome 1 Spenard City B Street Beasts
8:00 PM Dome 2 Team Awesome challenge accepted
8:00 PM Dome 3 Straight Ballers Super Friends
9:00 PM Dome 1 Kung Fu Hustle HDR Alaska
9:00 PM Dome 2 The Classifieds FSFC Crew
9:00 PM Dome 3 Shred Alaska/Arctic Brothers Honey Badgers
Sun 03/08/2015 9:00 AM AT&T DFC Albion Automated Laundry
10:00 AM AT&T Philociraptors Coffman Ninjaneers
10:00 AM Dome 1 Melchester The Classifieds
10:00 AM Dome 2 Anchorage Oilers Futbol AK-Extreme
10:00 AM Dome 3 Denali FC Mixed Nutz
11:00 AM AT&T Straight Ballers Shred Alaska Dreadnots
11:00 AM Dome 1 Spenard City challenge accepted
11:00 AM Dome 2 Unicorns Three Goals Short
11:00 AM Dome 3 Dream Killers Deweys Cook Inlet Inc.
12:00 PM AT&T FSFC Crew St. Katherine's Fighting Owls
12:00 PM Dome 1 P-Tarmigans BDO
12:00 PM Dome 2 MEOW Super Friends
12:00 PM Dome 3 The Visitors Jolly Grinders S.C.
1:00 PM AT&T Long bones Clockwork Orange
1:00 PM Dome 1 Denali Physical Therapy BIG DIPPAS
1:00 PM Dome 2 Spawn Ideas Oddballers
1:00 PM Dome 3 Revolution Reserve Red Dogs
2:00 PM AT&T Warren and Son Carpet Cleaning Brown Tree Snakes
2:00 PM Dome 1 TNB 2.0 White. Star
2:00 PM Dome 2 HDR Alaska Honey Badgers
2:00 PM Dome 3 Incinerators UCF Aksala Coed
3:00 PM AT&T Rest of Us Kung Fu Hustle
3:00 PM Dome 1 Good Time Charlies Coed Spenard Roadhouse
3:00 PM Dome 2 Pita Pit COED FA Mixers
3:00 PM Dome 3 Shred Alaska/Arctic Brothers Battle Cats
4:00 PM AT&T Team Black Team Gold
4:00 PM Dome 1 Arsenal #WhoAreYa
4:00 PM Dome 2 B Street Beasts Rebels
4:00 PM Dome 3 JNOV Coed 907 Soccerballers
5:00 PM AT&T Team Red Indigo United
5:00 PM Dome 1 Soccer Garage FC Blue Bees
5:00 PM Dome 2 scf SLR'in Consultants
5:00 PM Dome 3 APDEA SQUAD
6:00 PM AT&T Team Green Team Blue
Sat 03/14/2015 6:00 PM Dome 1 Jolly Grinders S.C. Long bones
6:00 PM Dome 2 Ninja Pirates SLR'in Consultants
6:00 PM Dome 3 MEOW Kung Fu Hustle

Past Games

Date Time Location Result Home Guest
Sun 12/21/2014 11:00 AM Dome 1 Shred Alaska Dreadnots Chinook Family Dentistry
11:00 AM Dome 2 Oosiks St. Katherine's Fighting Owls
10:00 AM Dome 1 Sockeyes Majik
10:00 AM Dome 2 UCF Aksala Coed Rebels
10:00 AM Dome 3 AK Fighting Squirrels Arsenal
9:00 AM Dome 1 Philociraptors Oddballers
9:00 AM Dome 2 Monsters Inc. Coffman Ninjaneers
9:00 AM Dome 3 Northern Excavation #WhoAreYa
Sat 12/20/2014 9:00 PM Dome 1 UCF Aksala Coed Battle Cats
9:00 PM Dome 2 Spawn Ideas Oddballers
9:00 PM Dome 3 Warren and Son Carpet Cleaning HDR Alaska
8:00 PM Dome 1 Denali FC Coffman Ninjaneers
8:00 PM Dome 2 Nomads Oosiks
8:00 PM Dome 3 MEOW Majik
7:00 PM Dome 1 Spenard Roadhouse Brown Tree Snakes
7:00 PM Dome 2 907 Soccerballers Chinook Family Dentistry
7:00 PM Dome 3 #WhoAreYa Arsenal
Thu 12/18/2014 9:00 PM Dome 1 Brew Kaladi Hangover Hooligans
9:00 PM Dome 2 Team Kream FSFC MA
9:00 PM Dome 3 White. Star Combat Eagle Strykers
8:00 PM Dome 1 Indie Men's C Bering Global
8:00 PM Dome 2 CH2M ILL City FC
8:00 PM Dome 3 99 Velocity Barca CSC U19B Evolution
7:00 PM Dome 1 Blueberry Shots AK Goal Diggers
7:00 PM Dome 2 Amigos 1 Centaurs
7:00 PM Dome 3 NorthernLights Juggleheads
Tue 12/16/2014 9:00 PM Dome 1 Whiskey Tango Foxtrot Anchorage FC
9:00 PM Dome 2 Futbol AK Chicas Knockouts
9:00 PM Dome 3 CSC U19B Evolution II VN Team
8:00 PM Dome 1 Chafing the Dream UCF Aksala Mens
8:00 PM Dome 2 WF Goal Busters Blues FC
8:00 PM Dome 3 Broke Boys FC AA
7:00 PM Dome 1 Brew 2 Kaladi Bear Tooth United
7:00 PM Dome 2 Velocity 98 Select Red Card Riot
7:00 PM Dome 3 Hot Mess Lindwood Ladies
Sun 12/14/2014 6:00 PM AT&T 3 - 4 Red Devils #WhoAreYa
5:00 PM AT&T 2 - 1 Blue Bees Jolly Grinders S.C.
4:00 PM AT&T 3 - 1 Shred Alaska/Arctic Brothers Honey Badgers
3:00 PM AT&T 3 - 2 Rest of Us Brown Tree Snakes
2:00 PM AT&T 2 - 3 Spenard City Rebels
1:00 PM AT&T 1 - 3 St. Katherine's Fighting Owls Nomads
12:00 PM AT&T Mixed Nutz Denali FC
11:00 AM AT&T 1 - 3 Dream Killers UCF Aksala Coed
11:00 AM Dome 1 4 - 5 challenge accepted The Visitors
11:00 AM Dome 2 3 - 3 SLR'in Consultants APDEA
11:00 AM Dome 3 4 - 5 Unicorns JNOV Coed
10:00 AM AT&T 4 - 3 Cu in the Goal scf
10:00 AM Dome 1 SQUAD Deweys Cook Inlet Inc.
10:00 AM Dome 2 9 - 7 Spenard Roadhouse Good Time Charlies Coed
10:00 AM Dome 3 0 - 5 Clockwork Orange BDO
9:00 AM AT&T 97 - 99 Shred Alaska Dreadnots Straight Ballers
9:00 AM Dome 1 0 - 4 P-Tarmigans Ninja Pirates
9:00 AM Dome 2 4 - 2 Revolution Reserve Fifth Ave. F.C.
9:00 AM Dome 3 5 - 3 BIG DIPPAS AK Fighting Squirrels
Sat 12/13/2014 9:00 PM Dome 1 3 - 8 Arsenal BIG DIPPAS
9:00 PM Dome 2 4 - 3 907 Soccerballers Honey Badgers
9:00 PM Dome 3 5 - 4 Unicorns The Classifieds
8:00 PM Dome 1 2 - 1 Rest of Us Spenard Roadhouse
8:00 PM Dome 2 3 - 4 Heart of the City Clockwork Orange
8:00 PM Dome 3 6 - 1 Denali FC DFC Albion
7:00 PM Dome 1 2 - 2 challenge accepted APDEA
7:00 PM Dome 2 1 - 4 Majik Shred Alaska/Arctic Brothers
7:00 PM Dome 3 5 - 4 Kung Fu Hustle Chinook Family Dentistry
11:00 AM AT&T 8 - 2 JNOV Coed Good Time Charlies Coed
10:00 AM AT&T 4 - 1 Fifth Ave. F.C. Spawn Ideas
9:00 AM AT&T 3 - 3 Deweys Cook Inlet Inc. Ninja Pirates
Thu 12/11/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 7 Brew 2 Kaladi Centaurs
9:00 PM Dome 2 5 - 7 Red Card Riot Anchorage FC
9:00 PM Dome 3 5 - 5 Hangover Hooligans CH2M ILL
8:00 PM Dome 1 11 - 2 99B Velocity Real CSC U19B Evolution
8:00 PM Dome 2 1 - 5 Grapes of Wrath Life's Good
8:00 PM Dome 3 1 - 10 Futbol AK Chicas Alaska Girls
7:00 PM Dome 1 4 - 1 AK Goal Diggers Hot Mess
7:00 PM Dome 2 2 - 5 Amigos 2 Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 3 4 - 7 Velocity 98 Select Pioneer United F.C.
Wed 12/10/2014 9:00 PM AT&T 8 - 5 Mercenaries Whiskey Tango Foxtrot
8:00 PM AT&T 2 - 3 Brew Kaladi Sounders F.C.
Tue 12/09/2014 9:00 PM Dome 1 3 - 7 UCF Aksala Mens VN Team
9:00 PM Dome 2 3 - 3 Bering Global Broke Boys FC
9:00 PM Dome 3 4 - 2 Knockouts Life's Good
8:00 PM Dome 1 4 - 1 Juggleheads Blueberry Shots
8:00 PM Dome 2 8 - 4 FSFC MA TNB
8:00 PM Dome 3 7 - 7 99 Velocity Barca Bear Tooth United
7:00 PM Dome 1 3 - 7 Futbol AK Chicas Chicas
7:00 PM Dome 2 7 - 6 WF Goal Busters Sparta
7:00 PM Dome 3 4 - 1 NorthernLights Lindwood Ladies
Mon 12/08/2014 9:00 PM AT&T 9 - 2 Wolfpack CSC U19B Evolution II
8:00 PM AT&T 2 - 9 City FC AA
Sun 12/07/2014 6:00 PM AT&T 1 - 3 Incinerators challenge accepted
5:00 PM AT&T 2 - 4 Honey Badgers St. Katherine's Fighting Owls
4:00 PM AT&T 6 - 0 Unicorns Rest of Us
3:00 PM AT&T 5 - 4 Battle Cats Soccer Garage FC
2:00 PM AT&T 3 - 2 Oddballers Cu in the Goal
1:00 PM AT&T 1 - 2 Brown Tree Snakes The Classifieds
12:00 PM AT&T 1 - 0 SLR'in Consultants Clockwork Orange
11:00 AM AT&T 3 - 1 Blue Bees Jolly Grinders S.C.
11:00 AM Dome 1 6 - 8 TNB 2.0 Red Devils
11:00 AM Dome 2 3 - 3 Spenard Roadhouse JNOV Coed
11:00 AM Dome 3 2 - 3 Rebels P-Tarmigans
10:00 AM AT&T 3 - 7 Northern Excavation BIG DIPPAS
10:00 AM Dome 1 0 - 4 SQUAD Dream Killers
10:00 AM Dome 2 3 - 11 Oosiks 907 Soccerballers
10:00 AM Dome 3 3 - 4 Long bones Revolution Reserve
9:00 AM AT&T 3 - 0 Straight Ballers Majik
9:00 AM Dome 1 2 - 1 Spenard City Deweys Cook Inlet Inc.
9:00 AM Dome 2 4 - 2 scf Denali FC
9:00 AM Dome 3 0 - 5 Mixed Nutz Fifth Ave. F.C.
Sat 12/06/2014 9:00 PM Dome 1 3 - 3 DFC Albion Fifth Ave. F.C.
9:00 PM Dome 2 9 - 3 Melchester Rest of Us
9:00 PM Dome 3 4 - 1 BDO Blue Bees
8:00 PM Dome 1 6 - 2 Brown Tree Snakes HDR Alaska
8:00 PM Dome 2 0 - 3 Majik Shred Alaska Dreadnots
8:00 PM Dome 3 6 - 7 TNB 2.0 AK Fighting Squirrels
7:00 PM Dome 1 5 - 2 Deweys Cook Inlet Inc. UCF Aksala Coed
7:00 PM Dome 2 5 - 4 Heart of the City The Visitors
7:00 PM Dome 3 1 - 3 907 Soccerballers Sockeyes
11:00 AM AT&T 5 - 2 #WhoAreYa BIG DIPPAS
10:00 AM AT&T 3 - 0 Shred Alaska/Arctic Brothers Chinook Family Dentistry
9:00 AM AT&T 1 - 6 Oddballers Long bones
Thu 12/04/2014 9:00 PM Dome 1 6 - 3 Chafing the Dream Indie Men's C
9:00 PM Dome 2 0 - 3 Blues FC City FC
9:00 PM Dome 3 3 - 5 Sounders F.C. Bering Global
8:00 PM Dome 1 4 - 6 Grapes of Wrath Alaska Girls
8:00 PM Dome 2 2 - 5 99B Velocity Real FSFC MA
8:00 PM Dome 3 4 - 8 CSC U19B Evolution Centaurs
7:00 PM Dome 1 12 - 1 Life's Good NorthernLights
7:00 PM Dome 2 4 - 2 Pioneer United F.C. Velocity 98 Select
7:00 PM Dome 3 5 - 2 Amigos 2 Combat Eagle Strykers
Wed 12/03/2014 9:00 PM AT&T 1 - 2 Blueberry Shots Juggleheads
8:00 PM AT&T 5 - 5 Brew Kaladi Blues FC
Tue 12/02/2014 9:00 PM Dome 1 8 - 5 TNB Brew 2 Kaladi
9:00 PM Dome 2 5 - 6 Wolfpack Hangover Hooligans
9:00 PM Dome 3 6 - 5 Anchorage FC Mercenaries
8:00 PM Dome 1 0 - 1 Lindwood Ladies Hot Mess
8:00 PM Dome 2 8 - 2 UCF Aksala Mens CSC U19B Evolution II
8:00 PM Dome 3 5 - 8 99 Velocity Barca Team Kream
7:00 PM Dome 1 1 - 5 Red Card Riot Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 2 9 - 2 Chicas AK Goal Diggers
7:00 PM Dome 3 4 - 6 Amigos 1 99B Velocity Real
Mon 12/01/2014 9:00 PM AT&T 4 - 3 City FC WF Goal Busters
8:00 PM AT&T 11 - 2 White. Star Whiskey Tango Foxtrot
Wed 11/26/2014 9:00 PM AT&T 11 - 2 AA City FC
8:00 PM AT&T 2 - 1 AK Goal Diggers NorthernLights
Tue 11/25/2014 9:00 PM Dome 1 8 - 3 VN Team Wolfpack
9:00 PM Dome 2 9 - 5 Thunderboltz FC Combat Eagle Strykers
9:00 PM Dome 3 9 - 0 Juggleheads Lindwood Ladies
8:00 PM Dome 1 5 - 6 Pioneer United F.C. Red Card Riot
8:00 PM Dome 2 6 - 6 Alaska Girls Life's Good
8:00 PM Dome 3 3 - 8 Sparta UCF Aksala Mens
7:00 PM Dome 1 0 - 4 CSC U19B Evolution Amigos 1
7:00 PM Dome 2 1 - 4 Hot Mess Blueberry Shots
7:00 PM Dome 3 2 - 9 Amigos 2 Velocity 98 Select
Mon 11/24/2014 9:00 PM AT&T 1 - 1 Team Kream TNB
8:00 PM AT&T 2 - 8 CSC U19B Evolution II Brew Kaladi
Sun 11/23/2014 6:00 PM AT&T 2 - 3 Indigo United Team White
5:00 PM AT&T 7 - 0 Team Green Team Blue
4:00 PM AT&T 1 - 2 Team Black Team Red
3:00 PM AT&T 2 - 6 HDR Alaska Melchester
2:00 PM AT&T 1 - 3 Northern Excavation Arsenal
1:00 PM AT&T 2 - 3 Sockeyes Straight Ballers
12:00 PM AT&T 3 - 0 Rebels Soccer Garage FC
11:00 AM AT&T 2 - 5 Boretide FC #WhoAreYa
11:00 AM Dome 1 7 - 1 UCF Aksala Coed Deweys Cook Inlet Inc.
11:00 AM Dome 2 1 - 3 Oddballers scf
11:00 AM Dome 3 1 - 1 Ninja Pirates SQUAD
10:00 AM AT&T 3 - 0 Honey Badgers MEOW
10:00 AM Dome 1 3 - 3 Good Time Charlies Coed FSFC Crew
10:00 AM Dome 2 1 - 4 Denali FC Long bones
10:00 AM Dome 3 5 - 3 Incinerators The Visitors
9:00 AM AT&T 1 - 6 Clockwork Orange Jolly Grinders S.C.
9:00 AM Dome 1 2 - 6 Coffman Ninjaneers Revolution Reserve
9:00 AM Dome 2 5 - 4 AK Fighting Squirrels Red Devils
9:00 AM Dome 3 1 - 2 Mixed Nutz Spawn Ideas
Sat 11/22/2014 9:00 PM Dome 1 3 - 6 Ninja Pirates Soccer Garage FC
9:00 PM Dome 2 7 - 7 Melchester Spenard Roadhouse
9:00 PM Dome 3 3 - 7 Jolly Grinders S.C. Heart of the City
8:00 PM Dome 1 3 - 0 AK Fighting Squirrels TNB 2.0
8:00 PM Dome 2 3 - 0 Fifth Ave. F.C. Monsters Inc.
8:00 PM Dome 3 5 - 3 #WhoAreYa Arsenal
7:00 PM Dome 1 0 - 6 Clockwork Orange Blue Bees
7:00 PM Dome 2 2 - 8 JNOV Coed Brown Tree Snakes
7:00 PM Dome 3 4 - 4 Chinook Family Dentistry Nomads
11:00 AM AT&T 3 - 0 Coffman Ninjaneers Mixed Nutz
10:00 AM AT&T 3 - 0 Futbol AK-Extreme Kung Fu Hustle
9:00 AM AT&T 6 - 0 MEOW Oosiks
Thu 11/20/2014 9:00 PM Dome 1 1 - 5 Life's Good Alaska Girls
9:00 PM Dome 2 10 - 4 AA UCF Aksala Mens
9:00 PM Dome 3 9 - 0 Hangover Hooligans CSC U19B Evolution II
8:00 PM Dome 1 8 - 3 Anchorage FC White. Star
8:00 PM Dome 2 4 - 14 CSC U19B Evolution Brew 2 Kaladi
8:00 PM Dome 3 4 - 11 Centaurs FSFC MA
7:00 PM Dome 1 3 - 4 Team Kream 99B Velocity Real
7:00 PM Dome 2 9 - 3 Sparta Indie Men's C
7:00 PM Dome 3 3 - 4 Amigos 1 99 Velocity Barca
Wed 11/19/2014 9:00 PM AT&T 3 - 5 Grapes of Wrath Knockouts
8:00 PM AT&T 1 - 5 Mercenaries Pioneer United F.C.
Tue 11/18/2014 9:00 PM Dome 1 1 - 8 AK Goal Diggers Juggleheads
9:00 PM Dome 2 3 - 11 Centaurs Bear Tooth United
9:00 PM Dome 3 3 - 4 VN Team Chafing the Dream
8:00 PM Dome 1 5 - 5 CH2M ILL Brew Kaladi
8:00 PM Dome 2 8 - 5 WF Goal Busters Bering Global
8:00 PM Dome 3 3 - 1 Life's Good Chicas
7:00 PM Dome 1 4 - 13 Blues FC Broke Boys FC
7:00 PM Dome 2 4 - 5 Whiskey Tango Foxtrot Red Card Riot
7:00 PM Dome 3 8 - 5 Sounders F.C. Wolfpack
Mon 11/17/2014 9:00 PM AT&T 7 - 1 Combat Eagle Strykers Amigos 2
8:00 PM AT&T 2 - 3 Blueberry Shots Lindwood Ladies
Sun 11/16/2014 6:00 PM AT&T 2 - 4 APDEA Incinerators
5:00 PM AT&T 6 - 1 Team White Team Green
4:00 PM AT&T 4 - 2 Team Gold Indigo United
3:00 PM AT&T 8 - 2 #WhoAreYa Northern Excavation
2:00 PM AT&T 0 - 3 Arsenal AK Fighting Squirrels
1:00 PM AT&T 6 - 3 JNOV Coed HDR Alaska
12:00 PM AT&T 2 - 4 Spenard City P-Tarmigans
11:00 AM AT&T 2 - 2 Kung Fu Hustle Sockeyes
10:00 AM AT&T 3 - 6 DFC Albion scf
9:00 AM AT&T 5 - 2 Rebels Dream Killers
Sat 11/15/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 9 Deweys Cook Inlet Inc. Battle Cats
9:00 PM Dome 2 1 - 5 Jolly Grinders S.C. challenge accepted
9:00 PM Dome 3 0 - 5 BIG DIPPAS Red Devils
8:00 PM Dome 1 6 - 2 Shred Alaska/Arctic Brothers Kung Fu Hustle
8:00 PM Dome 2 2 - 3 The Classifieds JNOV Coed
8:00 PM Dome 3 3 - 7 Melchester Warren and Son Carpet Cleaning
7:00 PM Dome 1 2 - 7 HDR Alaska Spenard Roadhouse
7:00 PM Dome 2 4 - 2 Heart of the City BDO
7:00 PM Dome 3 2 - 6 Chinook Family Dentistry Straight Ballers
11:00 AM AT&T 3 - 3 Denali FC Monsters Inc.
10:00 AM AT&T 1 - 1 FSFC Crew Good Time Charlies Coed
9:00 AM AT&T 4 - 5 Long bones Cu in the Goal
Thu 11/13/2014 9:00 PM Dome 1 3 - 1 Bering Global CSC U19B Evolution II
9:00 PM Dome 2 2 - 12 Indie Men's C Brew Kaladi
9:00 PM Dome 3 2 - 3 City FC Hangover Hooligans
8:00 PM Dome 1 3 - 7 Red Card Riot Mercenaries
8:00 PM Dome 2 0 - 8 Chafing the Dream AA
8:00 PM Dome 3 5 - 12 Brew 2 Kaladi Team Kream
7:00 PM Dome 1 4 - 1 NorthernLights Blueberry Shots
7:00 PM Dome 2 6 - 7 Combat Eagle Strykers Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 3 8 - 4 99B Velocity Real Centaurs
Wed 11/12/2014 9:00 PM AT&T 3 - 6 Anchorage FC Whiskey Tango Foxtrot
8:00 PM AT&T 3 - 8 Juggleheads AK Goal Diggers
Tue 11/11/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 7 WF Goal Busters VN Team
9:00 PM Dome 2 7 - 1 Bear Tooth United CSC U19B Evolution
9:00 PM Dome 3 6 - 0 UCF Aksala Mens Blues FC
8:00 PM Dome 1 2 - 3 Lindwood Ladies Hot Mess
8:00 PM Dome 2 2 - 5 Amigos 1 FSFC MA
8:00 PM Dome 3 9 - 1 Life's Good Futbol AK Chicas
7:00 PM Dome 1 3 - 6 White. Star Amigos 2
7:00 PM Dome 2 4 - 5 Broke Boys FC Sounders F.C.
7:00 PM Dome 3 0 - 4 99 Velocity Barca TNB
Mon 11/10/2014 9:00 PM AT&T 3 - 3 Chicas Grapes of Wrath
8:00 PM AT&T 6 - 6 CH2M ILL Wolfpack
Sun 11/09/2014 6:00 PM AT&T 3 - 0 Warren and Son Carpet Cleaning Rest of Us
5:00 PM AT&T 6 - 4 Team Gold Team Red
4:00 PM AT&T 6 - 2 Team Green Team Black
3:00 PM AT&T 5 - 2 Spenard Roadhouse Unicorns
2:00 PM AT&T 3 - 3 Straight Ballers Shred Alaska/Arctic Brothers
1:00 PM AT&T 3 - 1 FSFC Crew Melchester
12:00 PM AT&T scf Philociraptors
11:00 AM AT&T 4 - 5 Oosiks Shred Alaska Dreadnots
11:00 AM Dome 1 2 - 3 St. Katherine's Fighting Owls Futbol AK-Extreme
11:00 AM Dome 2 6 - 1 Boretide FC Northern Excavation
11:00 AM Dome 3 4 - 5 Fifth Ave. F.C. Denali FC
10:00 AM AT&T 7 - 1 challenge accepted Clockwork Orange
10:00 AM Dome 1 2 - 4 Soccer Garage FC UCF Aksala Coed
10:00 AM Dome 2 3 - 7 Kung Fu Hustle Nomads
10:00 AM Dome 3 1 - 1 P-Tarmigans SQUAD
9:00 AM AT&T 4 - 2 Long bones DFC Albion
9:00 AM Dome 1 4 - 1 Good Time Charlies Coed The Classifieds
9:00 AM Dome 2 3 - 6 BDO Incinerators
9:00 AM Dome 3 5 - 2 Battle Cats Spenard City
Sat 11/08/2014 9:00 PM Dome 1 2 - 4 Red Devils Boretide FC
9:00 PM Dome 2 3 - 0 P-Tarmigans Battle Cats
9:00 PM Dome 3 0 - 3 Deweys Cook Inlet Inc. Soccer Garage FC
8:00 PM Dome 1 5 - 5 Arsenal TNB 2.0
8:00 PM Dome 2 2 - 4 Brown Tree Snakes Warren and Son Carpet Cleaning
8:00 PM Dome 3 4 - 2 Spenard City Ninja Pirates
7:00 PM Dome 1 2 - 3 Kung Fu Hustle Honey Badgers
7:00 PM Dome 2 3 - 4 Good Time Charlies Coed Unicorns
7:00 PM Dome 3 3 - 0 FSFC Crew JNOV Coed
11:00 AM AT&T 3 - 3 The Visitors APDEA
10:00 AM AT&T 6 - 3 Chinook Family Dentistry Oosiks
9:00 AM AT&T 3 - 2 Monsters Inc. Mixed Nutz
Thu 11/06/2014 9:00 PM Dome 1 13 - 5 Broke Boys FC Indie Men's C
9:00 PM Dome 2 8 - 4 Red Card Riot Combat Eagle Strykers
9:00 PM Dome 3 2 - 6 CSC U19B Evolution II Sounders F.C.
8:00 PM Dome 1 6 - 3 Alaska Girls Futbol AK Chicas
8:00 PM Dome 2 2 - 5 TNB Amigos 1
8:00 PM Dome 3 7 - 4 Pioneer United F.C. Anchorage FC
7:00 PM Dome 1 5 - 5 White. Star Mercenaries
7:00 PM Dome 2 6 - 2 Grapes of Wrath Juggleheads
7:00 PM Dome 3 0 - 4 Hot Mess NorthernLights
Wed 11/05/2014 9:00 PM AT&T 3 - 1 Hangover Hooligans Bering Global
8:00 PM AT&T 3 - 3 Knockouts Futbol AK Chicas
Tue 11/04/2014 9:00 PM Dome 1 6 - 10 Wolfpack AA
9:00 PM Dome 2 2 - 7 Lindwood Ladies Blueberry Shots
9:00 PM Dome 3 6 - 6 WF Goal Busters CH2M ILL
8:00 PM Dome 1 0 - 15 CSC U19B Evolution Team Kream
8:00 PM Dome 2 9 - 0 Alaska Girls Chicas
8:00 PM Dome 3 7 - 3 Bear Tooth United 99 Velocity Barca
7:00 PM Dome 1 7 - 5 Velocity 98 Select Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 2 6 - 1 City FC UCF Aksala Mens
7:00 PM Dome 3 5 - 5 FSFC MA Brew 2 Kaladi
Mon 11/03/2014 9:00 PM AT&T 5 - 2 Broke Boys FC Chafing the Dream
8:00 PM AT&T 7 - 1 VN Team Sparta
Sun 11/02/2014 6:00 PM AT&T 3 - 6 Team Black Team Blue
5:00 PM AT&T 1 - 1 Team Red Team White
4:00 PM AT&T 2 - 4 Indigo United Team Gold
3:00 PM AT&T 2 - 3 Rest of Us Good Time Charlies Coed
2:00 PM AT&T 5 - 10 Straight Ballers Futbol AK-Extreme
1:00 PM AT&T 3 - 3 Soccer Garage FC Spenard City
12:00 PM AT&T 3 - 0 challenge accepted SLR'in Consultants
11:00 AM AT&T 6 - 1 Incinerators Jolly Grinders S.C.
11:00 AM Dome 1 3 - 0 Nomads Majik
11:00 AM Dome 2 1 - 5 SQUAD Rebels
11:00 AM Dome 3 9 - 4 Kung Fu Hustle MEOW
10:00 AM AT&T 4 - 0 Dream Killers Deweys Cook Inlet Inc.
10:00 AM Dome 1 1 - 2 Warren and Son Carpet Cleaning FSFC Crew
10:00 AM Dome 2 1 - 5 Spawn Ideas Philociraptors
10:00 AM Dome 3 3 - 3 scf Fifth Ave. F.C.
9:00 AM AT&T 6 - 4 Ninja Pirates Battle Cats
9:00 AM Dome 1 1 - 4 The Visitors Blue Bees
9:00 AM Dome 2 4 - 1 Sockeyes Oosiks
9:00 AM Dome 3 4 - 5 Northern Excavation Boretide FC
Sat 11/01/2014 9:00 PM Dome 1 0 - 3 Shred Alaska/Arctic Brothers Sockeyes
9:00 PM Dome 2 3 - 1 Spenard City Dream Killers
9:00 PM Dome 3 Blue Bees challenge accepted
8:00 PM Dome 1 0 - 5 HDR Alaska Unicorns
8:00 PM Dome 2 3 - 2 Monsters Inc. DFC Albion
8:00 PM Dome 3 0 - 6 907 Soccerballers Nomads
7:00 PM Dome 1 5 - 3 FSFC Crew Spenard Roadhouse
7:00 PM Dome 2 5 - 1 Battle Cats P-Tarmigans
7:00 PM Dome 3 6 - 3 Heart of the City SLR'in Consultants
11:00 AM AT&T 3 - 4 Honey Badgers Chinook Family Dentistry
10:00 AM AT&T 0 - 1 Philociraptors Coffman Ninjaneers
9:00 AM AT&T 6 - 3 MEOW Futbol AK-Extreme
Thu 10/30/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 3 Futbol AK Chicas Grapes of Wrath
9:00 PM Dome 2 0 - 4 Lindwood Ladies AK Goal Diggers
9:00 PM Dome 3 0 - 5 CSC U19B Evolution II City FC
8:00 PM Dome 1 7 - 2 Bering Global Sparta
8:00 PM Dome 2 8 - 3 Whiskey Tango Foxtrot Amigos 2
8:00 PM Dome 3 7 - 6 Team Kream 99 Velocity Barca
7:00 PM Dome 1 5 - 10 CSC U19B Evolution Brew 2 Kaladi
7:00 PM Dome 2 3 - 3 Blueberry Shots NorthernLights
7:00 PM Dome 3 5 - 6 Anchorage FC Velocity 98 Select
Wed 10/29/2014 9:00 PM AT&T 8 - 2 Knockouts Grapes of Wrath
8:00 PM AT&T 7 - 4 Pioneer United F.C. White. Star
Tue 10/28/2014 9:00 PM Dome 1 4 - 6 TNB Bear Tooth United
9:00 PM Dome 2 4 - 5 Combat Eagle Strykers Red Card Riot
9:00 PM Dome 3 2 - 3 Chafing the Dream CH2M ILL
8:00 PM Dome 1 6 - 5 VN Team Sounders F.C.
8:00 PM Dome 2 4 - 2 Alaska Girls Knockouts
8:00 PM Dome 3 1 - 2 UCF Aksala Mens Broke Boys FC
7:00 PM Dome 1 2 - 2 Blues FC Hangover Hooligans
7:00 PM Dome 2 8 - 1 Mercenaries Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 3 0 - 2 Juggleheads Chicas
Mon 10/27/2014 9:00 PM AT&T 11 - 2 AA WF Goal Busters
8:00 PM AT&T 4 - 3 FSFC MA Amigos 1
Sun 10/26/2014 6:00 PM AT&T 6 - 3 Team Gold Team Black
5:00 PM AT&T 3 - 5 Team Blue Team Red
4:00 PM AT&T 4 - 2 Team Green Team White
3:00 PM AT&T 4 - 5 Brown Tree Snakes FSFC Crew
2:00 PM AT&T 5 - 1 Good Time Charlies Coed HDR Alaska
1:00 PM AT&T 6 - 3 UCF Aksala Coed Dream Killers
12:00 PM AT&T 7 - 5 Futbol AK-Extreme Shred Alaska/Arctic Brothers
11:00 AM AT&T 2 - 1 Long bones scf
11:00 AM Dome 1 1 - 3 Revolution Reserve Oddballers
11:00 AM Dome 2 0 - 5 JNOV Coed Warren and Son Carpet Cleaning
11:00 AM Dome 3 0 - 3 Straight Ballers St. Katherine's Fighting Owls
10:00 AM AT&T 6 - 2 Red Devils Northern Excavation
10:00 AM Dome 1 7 - 8 Nomads MEOW
10:00 AM Dome 2 2 - 5 Oosiks Kung Fu Hustle
10:00 AM Dome 3 1 - 3 The Classifieds Melchester
9:00 AM AT&T 0 - 5 Majik 907 Soccerballers
9:00 AM Dome 1 2 - 3 AK Fighting Squirrels #WhoAreYa
9:00 AM Dome 2 1 - 1 Rebels Deweys Cook Inlet Inc.
9:00 AM Dome 3 6 - 1 Battle Cats SQUAD
Sat 10/25/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 2 Battle Cats Dream Killers
9:00 PM Dome 2 1 - 1 Oddballers DFC Albion
9:00 PM Dome 3 3 - 3 P-Tarmigans UCF Aksala Coed
8:00 PM Dome 1 1 - 3 Honey Badgers Straight Ballers
8:00 PM Dome 2 5 - 4 BDO APDEA
8:00 PM Dome 3 4 - 0 Cu in the Goal Denali FC
7:00 PM Dome 1 2 - 1 Coffman Ninjaneers Spawn Ideas
7:00 PM Dome 2 5 - 1 St. Katherine's Fighting Owls Shred Alaska Dreadnots
7:00 PM Dome 3 6 - 3 Rest of Us JNOV Coed
11:00 AM AT&T 2 - 7 SLR'in Consultants The Visitors
10:00 AM AT&T 3 - 1 Incinerators Blue Bees
9:00 AM AT&T 5 - 1 Futbol AK-Extreme Chinook Family Dentistry
Thu 10/23/2014 9:00 PM Dome 1 9 - 14 Centaurs TNB
9:00 PM Dome 2 12 - 5 AA Indie Men's C
9:00 PM Dome 3 4 - 7 Amigos 2 Mercenaries
8:00 PM Dome 1 2 - 5 Team Kream Amigos 1
8:00 PM Dome 2 1 - 11 Hangover Hooligans Chafing the Dream
8:00 PM Dome 3 6 - 5 UCF Aksala Mens Bering Global
7:00 PM Dome 1 5 - 2 NorthernLights AK Goal Diggers
7:00 PM Dome 2 5 - 0 Life's Good Grapes of Wrath
7:00 PM Dome 3 5 - 10 99 Velocity Barca Brew 2 Kaladi
Wed 10/22/2014 9:00 PM AT&T 5 - 5 Thunderboltz FC White. Star
8:00 PM AT&T 3 - 2 Knockouts Alaska Girls
Tue 10/21/2014 9:00 PM Dome 1 6 - 3 Anchorage FC Pioneer United F.C.
9:00 PM Dome 2 7 - 3 Sounders F.C. WF Goal Busters
9:00 PM Dome 3 6 - 4 Combat Eagle Strykers Whiskey Tango Foxtrot
8:00 PM Dome 1 1 - 2 Chicas Futbol AK Chicas
8:00 PM Dome 2 7 - 7 Sparta Wolfpack
8:00 PM Dome 3 2 - 7 99B Velocity Real Bear Tooth United
7:00 PM Dome 1 4 - 1 Hot Mess Blueberry Shots
7:00 PM Dome 2 1 - 4 Brew Kaladi Broke Boys FC
7:00 PM Dome 3 5 - 2 Thunderboltz FC Velocity 98 Select
Mon 10/20/2014 9:00 PM AT&T 12 - 1 CH2M ILL Blues FC
8:00 PM AT&T 9 - 2 FSFC MA CSC U19B Evolution
Sun 10/19/2014 6:00 PM AT&T 2 - 9 Team Red Team Gold
5:00 PM AT&T 1 - 9 Team Black Team White
4:00 PM AT&T 3 - 7 Team Blue Indigo United
3:00 PM AT&T 3 - 0 Soccer Garage FC Rebels
2:00 PM AT&T 4 - 5 The Visitors Heart of the City
1:00 PM AT&T 1 - 6 TNB 2.0 Boretide FC
12:00 PM AT&T 3 - 5 Cu in the Goal Fifth Ave. F.C.
11:00 AM AT&T 2 - 5 APDEA challenge accepted
11:00 AM Dome 1 4 - 4 Unicorns FSFC Crew
11:00 AM Dome 2 2 - 1 SQUAD P-Tarmigans
11:00 AM Dome 3 2 - 1 Revolution Reserve Philociraptors
10:00 AM AT&T 3 - 3 Warren and Son Carpet Cleaning The Classifieds
10:00 AM Dome 1 2 - 3 BIG DIPPAS Northern Excavation
10:00 AM Dome 2 6 - 2 DFC Albion Mixed Nutz
10:00 AM Dome 3 2 - 4 Coffman Ninjaneers scf
9:00 AM AT&T 0 - 3 Monsters Inc. Oddballers
9:00 AM Dome 1 4 - 5 Straight Ballers 907 Soccerballers
9:00 AM Dome 2 6 - 0 Nomads Sockeyes
9:00 AM Dome 3 1 - 2 Honey Badgers Majik
Sat 10/18/2014 9:00 PM Dome 1 2 - 4 Dream Killers Soccer Garage FC
9:00 PM Dome 2 8 - 2 Red Devils TNB 2.0
9:00 PM Dome 3 3 - 7 Boretide FC AK Fighting Squirrels
8:00 PM Dome 1 1 - 1 Melchester Brown Tree Snakes
8:00 PM Dome 2 5 - 3 BDO The Visitors
8:00 PM Dome 3 0 - 0 APDEA Heart of the City
7:00 PM Dome 1 5 - 3 Spenard Roadhouse HDR Alaska
7:00 PM Dome 2 3 - 1 Spawn Ideas Monsters Inc.
7:00 PM Dome 3 1 - 5 Mixed Nutz Revolution Reserve
11:00 AM AT&T 2 - 1 Philociraptors DFC Albion
10:00 AM AT&T 2 - 2 Warren and Son Carpet Cleaning Unicorns
9:00 AM AT&T 1 - 3 Ninja Pirates Spenard City
Thu 10/16/2014 9:00 PM Dome 1 1 - 2 Juggleheads NorthernLights
9:00 PM Dome 2 2 - 5 Indie Men's C Blues FC
9:00 PM Dome 3 2 - 7 Thunderboltz FC Anchorage FC
8:00 PM Dome 1 15 - 5 Centaurs CSC U19B Evolution
8:00 PM Dome 2 7 - 2 AA CH2M ILL
8:00 PM Dome 3 4 - 8 Brew Kaladi VN Team
7:00 PM Dome 1 9 - 1 Pioneer United F.C. Amigos 2
7:00 PM Dome 2 1 - 2 Sounders F.C. UCF Aksala Mens
7:00 PM Dome 3 8 - 3 Velocity 98 Select Mercenaries
Wed 10/15/2014 9:00 PM AT&T 1 - 4 Hangover Hooligans City FC
8:00 PM AT&T 3 - 3 WF Goal Busters CSC U19B Evolution II
Tue 10/14/2014 9:00 PM Dome 1 0 - 9 Futbol AK Chicas Knockouts
9:00 PM Dome 2 4 - 9 Whiskey Tango Foxtrot White. Star
9:00 PM Dome 3 3 - 5 Bear Tooth United FSFC MA
8:00 PM Dome 1 7 - 2 Broke Boys FC Sparta
8:00 PM Dome 2 6 - 3 Amigos 1 TNB
8:00 PM Dome 3 2 - 7 Juggleheads Hot Mess
7:00 PM Dome 1 12 - 9 99B Velocity Real 99 Velocity Barca
7:00 PM Dome 2 3 - 8 AK Goal Diggers Life's Good
7:00 PM Dome 3 1 - 3 Wolfpack Chafing the Dream
Mon 10/13/2014 9:00 PM AT&T 3 - 1 Blueberry Shots Lindwood Ladies
8:00 PM AT&T 2 - 2 Grapes of Wrath Chicas
Sun 10/12/2014 6:00 PM AT&T 2 - 7 Team Red Team Green
5:00 PM AT&T 2 - 6 Team Black Indigo United
4:00 PM AT&T 1 - 1 Team White Team Blue
3:00 PM AT&T 0 - 5 HDR Alaska FSFC Crew
2:00 PM AT&T 4 - 2 BIG DIPPAS Arsenal
1:00 PM AT&T 1 - 9 Majik St. Katherine's Fighting Owls
12:00 PM AT&T 1 - 2 Deweys Cook Inlet Inc. Dream Killers
11:00 AM AT&T 3 - 6 Clockwork Orange APDEA
11:00 AM Dome 1 7 - 5 Northern Excavation AK Fighting Squirrels
11:00 AM Dome 2 1 - 1 challenge accepted Incinerators
11:00 AM Dome 3 7 - 1 scf Spawn Ideas
10:00 AM AT&T 7 - 3 MEOW 907 Soccerballers
10:00 AM Dome 1 0 - 4 Jolly Grinders S.C. SLR'in Consultants
10:00 AM Dome 2 0 - 6 The Visitors BDO
10:00 AM Dome 3 1 - 4 Mixed Nutz Cu in the Goal
9:00 AM AT&T 1 - 6 TNB 2.0 Boretide FC
9:00 AM Dome 1 1 - 2 Oddballers Coffman Ninjaneers
9:00 AM Dome 2 3 - 3 The Classifieds Good Time Charlies Coed
9:00 AM Dome 3 6 - 4 Rebels Battle Cats
Sat 10/11/2014 9:00 PM Dome 1 0 - 2 Philociraptors Monsters Inc.
9:00 PM Dome 2 1 - 9 Majik Kung Fu Hustle
9:00 PM Dome 3 1 - 4 Unicorns Spenard Roadhouse
8:00 PM Dome 1 2 - 3 Dream Killers Ninja Pirates
8:00 PM Dome 2 4 - 3 Red Devils BIG DIPPAS
8:00 PM Dome 3 1 - 2 FSFC Crew Rest of Us
7:00 PM Dome 1 3 - 8 Good Time Charlies Coed Brown Tree Snakes
7:00 PM Dome 2 2 - 4 JNOV Coed The Classifieds
7:00 PM Dome 3 6 - 3 DFC Albion Revolution Reserve
6:00 PM Dome 1 2 - 2 APDEA The Visitors
6:00 PM Dome 2 1 - 2 Heart of the City challenge accepted
6:00 PM Dome 3 0 - 3 Spawn Ideas Denali FC
5:00 PM Dome 1 5 - 0 Incinerators Clockwork Orange
5:00 PM Dome 2 3 - 4 Blue Bees BDO
5:00 PM Dome 3 4 - 4 Arsenal Boretide FC
4:00 PM Dome 1 0 - 2 Deweys Cook Inlet Inc. P-Tarmigans
4:00 PM Dome 2 3 - 1 SLR'in Consultants Jolly Grinders S.C.
4:00 PM Dome 3 3 - 2 UCF Aksala Coed SQUAD
3:00 PM Dome 1 1 - 7 Shred Alaska Dreadnots Nomads
3:00 PM Dome 2 0 - 1 Oddballers Mixed Nutz
3:00 PM Dome 3 2 - 6 Oosiks Futbol AK-Extreme
2:00 PM Dome 1 1 - 5 MEOW Shred Alaska/Arctic Brothers
2:00 PM Dome 2 1 - 4 Chinook Family Dentistry Sockeyes
2:00 PM Dome 3 2 - 4 Coffman Ninjaneers Cu in the Goal
Thu 10/09/2014 9:00 PM Dome 1 1 - 2 Life's Good Knockouts
9:00 PM Dome 2 3 - 6 Chafing the Dream Brew Kaladi
9:00 PM Dome 3 10 - 2 TNB CSC U19B Evolution
8:00 PM Dome 1 0 - 6 Sparta City FC
8:00 PM Dome 2 12 - 4 FSFC MA Centaurs
8:00 PM Dome 3 5 - 6 Whiskey Tango Foxtrot Thunderboltz FC
7:00 PM Dome 1 1 - 3 Hot Mess AK Goal Diggers
7:00 PM Dome 2 4 - 3 White. Star Velocity 98 Select
7:00 PM Dome 3 10 - 7 99 Velocity Barca 99B Velocity Real
Wed 10/08/2014 9:00 PM AT&T 2 - 3 Sounders F.C. Hangover Hooligans
8:00 PM AT&T 5 - 7 Amigos 2 Anchorage FC
Tue 10/07/2014 9:00 PM Dome 1 4 - 4 Mercenaries Red Card Riot
9:00 PM Dome 2 1 - 9 CSC U19B Evolution II CH2M ILL
9:00 PM Dome 3 1 - 4 Blues FC VN Team
8:00 PM Dome 1 7 - 3 Bear Tooth United Team Kream
8:00 PM Dome 2 3 - 5 Wolfpack Bering Global
8:00 PM Dome 3 0 - 4 Chicas Alaska Girls
7:00 PM Dome 1 2 - 3 Lindwood Ladies NorthernLights
7:00 PM Dome 2 5 - 5 WF Goal Busters Broke Boys FC
7:00 PM Dome 3 9 - 2 Pioneer United F.C. Combat Eagle Strykers
Mon 10/06/2014 9:00 PM AT&T 4 - 6 CSC U19B Evolution II Sparta
8:00 PM AT&T 1 - 2 Brew 2 Kaladi Amigos 1
Sun 10/05/2014 6:00 PM AT&T 3 - 7 Team Green Team Gold
5:00 PM AT&T 8 - 4 Team Blue Team Black
4:00 PM AT&T 1 - 5 Team Red Indigo United
3:00 PM AT&T 5 - 2 The Classifieds Rest of Us
2:00 PM AT&T 2 - 1 Boretide FC BIG DIPPAS
1:00 PM AT&T 7 - 3 Northern Excavation TNB 2.0
12:00 PM AT&T 1 - 4 Coffman Ninjaneers Fifth Ave. F.C.
11:00 AM AT&T 0 - 4 Jolly Grinders S.C. BDO
11:00 AM Dome 1 2 - 3 Shred Alaska Dreadnots Honey Badgers
11:00 AM Dome 2 7 - 2 Clockwork Orange challenge accepted
11:00 AM Dome 3 4 - 4 Unicorns Melchester
10:00 AM AT&T 1 - 3 SQUAD Ninja Pirates
10:00 AM Dome 1 5 - 1 Revolution Reserve Denali FC
10:00 AM Dome 2 2 - 0 Philociraptors Long bones
10:00 AM Dome 3 3 - 3 Futbol AK-Extreme 907 Soccerballers
9:00 AM AT&T 5 - 0 scf Monsters Inc.
9:00 AM Dome 1 5 - 0 #WhoAreYa Red Devils
9:00 AM Dome 2 5 - 3 St. Katherine's Fighting Owls Kung Fu Hustle
9:00 AM Dome 3 2 - 2 P-Tarmigans Rebels
Sat 10/04/2014 7:00 PM Dome 1 3 - 1 Sockeyes MEOW
7:00 PM Dome 2 7 - 3 #WhoAreYa TNB 2.0
6:00 PM Dome 1 1 - 0 Shred Alaska/Arctic Brothers Shred Alaska Dreadnots
6:00 PM Dome 2 2 - 1 St. Katherine's Fighting Owls 907 Soccerballers
6:00 PM Dome 3 1 - 1 Futbol AK-Extreme Honey Badgers
5:00 PM Dome 1 2 - 2 Soccer Garage FC UCF Aksala Coed
5:00 PM Dome 2 1 - 1 Dream Killers Spenard City
5:00 PM Dome 3 5 - 9 Arsenal Northern Excavation
4:00 PM Dome 1 2 - 2 DFC Albion Coffman Ninjaneers
4:00 PM Dome 2 7 - 4 BDO Heart of the City
4:00 PM Dome 3 2 - 1 Blue Bees SLR'in Consultants
3:00 PM Dome 1 4 - 3 Melchester JNOV Coed
3:00 PM Dome 2 6 - 1 Battle Cats Ninja Pirates
3:00 PM Dome 3 6 - 4 Cu in the Goal Revolution Reserve
2:00 PM Dome 1 3 - 0 The Visitors Clockwork Orange
2:00 PM Dome 2 1 - 5 Jolly Grinders S.C. Incinerators
2:00 PM Dome 3 4 - 2 Fifth Ave. F.C. Philociraptors
1:00 PM Dome 1 3 - 3 Boretide FC Red Devils
1:00 PM Dome 2 3 - 6 Spawn Ideas Long bones
1:00 PM Dome 3 3 - 3 FSFC Crew Brown Tree Snakes
Thu 10/02/2014 9:00 PM Dome 1 5 - 5 Mercenaries Whiskey Tango Foxtrot
9:00 PM Dome 2 4 - 0 Red Card Riot Amigos 2
9:00 PM Dome 3 0 - 9 CSC U19B Evolution 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 1 3 - 7 CH2M ILL VN Team
8:00 PM Dome 2 4 - 8 Indie Men's C UCF Aksala Mens
8:00 PM Dome 3 8 - 4 Team Kream Centaurs
7:00 PM Dome 1 6 - 1 Grapes of Wrath Futbol AK Chicas
7:00 PM Dome 2 3 - 0 NorthernLights Hot Mess
7:00 PM Dome 3 7 - 0 Chafing the Dream CSC U19B Evolution II
Wed 10/01/2014 9:00 PM AT&T 8 - 5 Brew Kaladi Wolfpack
8:00 PM AT&T 4 - 0 AK Goal Diggers Lindwood Ladies
Tue 09/30/2014 9:00 PM Dome 1 14 - 3 Bering Global Blues FC
9:00 PM Dome 2 5 - 6 Thunderboltz FC Pioneer United F.C.
9:00 PM Dome 3 0 - 5 Brew 2 Kaladi FSFC MA
8:00 PM Dome 1 3 - 4 Sparta Sounders F.C.
8:00 PM Dome 2 3 - 1 Knockouts Alaska Girls
8:00 PM Dome 3 3 - 0 Chicas Life's Good
7:00 PM Dome 1 5 - 7 Combat Eagle Strykers Velocity 98 Select
7:00 PM Dome 2 5 - 8 White. Star Anchorage FC
7:00 PM Dome 3 5 - 5 TNB 99B Velocity Real
Mon 09/29/2014 9:00 PM AT&T 2 - 2 Amigos 1 Bear Tooth United
8:00 PM AT&T 3 - 8 Hangover Hooligans AA
Sun 09/28/2014 6:00 PM AT&T 8 - 1 Indigo United Team Black
5:00 PM AT&T 4 - 6 Team White Team Gold
4:00 PM AT&T 2 - 4 Team Blue Team Green
3:00 PM AT&T 1 - 6 Clockwork Orange Heart of the City
2:00 PM AT&T 0 - 8 Oosiks Shred Alaska/Arctic Brothers
1:00 PM AT&T 2 - 4 Sockeyes St. Katherine's Fighting Owls
12:00 PM AT&T 1 - 1 HDR Alaska The Classifieds
11:00 AM AT&T 1 - 4 Spenard City Battle Cats
11:00 AM Dome 1 0 - 3 Monsters Inc. Long bones
11:00 AM Dome 2 5 - 0 Futbol AK-Extreme Shred Alaska Dreadnots
11:00 AM Dome 3 0 - 4 APDEA Blue Bees
10:00 AM AT&T 4 - 1 Rebels SQUAD
10:00 AM Dome 1 7 - 8 TNB 2.0 BIG DIPPAS
10:00 AM Dome 2 2 - 0 Soccer Garage FC Deweys Cook Inlet Inc.
10:00 AM Dome 3 5 - 3 Cu in the Goal Philociraptors
9:00 AM AT&T 1 - 4 scf Revolution Reserve
9:00 AM Dome 1 1 - 0 Spenard Roadhouse Warren and Son Carpet Cleaning
9:00 AM Dome 2 3 - 3 Nomads Honey Badgers
9:00 AM Dome 3 5 - 1 Incinerators SLR'in Consultants
Sat 09/27/2014 8:00 PM Dome 1 2 - 8 Majik Futbol AK-Extreme
8:00 PM Dome 2 3 - 5 challenge accepted BDO
8:00 PM Dome 3 3 - 3 The Classifieds Spenard Roadhouse
7:00 PM Dome 1 2 - 4 HDR Alaska Warren and Son Carpet Cleaning
7:00 PM Dome 2 4 - 4 Melchester Good Time Charlies Coed
7:00 PM Dome 3 1 - 5 Shred Alaska Dreadnots Sockeyes
6:00 PM Dome 1 3 - 6 Ninja Pirates UCF Aksala Coed
6:00 PM Dome 2 1 - 5 Jolly Grinders S.C. APDEA
6:00 PM Dome 3 5 - 2 Revolution Reserve Monsters Inc.
5:00 PM Dome 1 5 - 8 TNB 2.0 #WhoAreYa
5:00 PM Dome 2 2 - 4 Fifth Ave. F.C. Oddballers
5:00 PM Dome 3 4 - 3 Brown Tree Snakes Rest of Us
4:00 PM Dome 1 5 - 2 P-Tarmigans Soccer Garage FC
4:00 PM Dome 2 6 - 0 Blue Bees Heart of the City
4:00 PM Dome 3 1 - 3 SQUAD Spenard City
3:00 PM Dome 1 2 - 0 SLR'in Consultants Incinerators
3:00 PM Dome 2 3 - 0 Cu in the Goal Spawn Ideas
3:00 PM Dome 3 2 - 5 Kung Fu Hustle Straight Ballers
2:00 PM Dome 1 8 - 2 Red Devils AK Fighting Squirrels
2:00 PM Dome 2 3 - 4 Shred Alaska/Arctic Brothers Nomads
2:00 PM Dome 3 3 - 6 Chinook Family Dentistry MEOW
1:00 PM Dome 1 6 - 4 Boretide FC Arsenal
1:00 PM Dome 2 2 - 1 Honey Badgers Oosiks
1:00 PM Dome 3 4 - 0 Long bones Mixed Nutz
Thu 09/25/2014 9:00 PM Dome 1 0 - 9 Blues FC Chafing the Dream
9:00 PM Dome 2 4 - 3 Bering Global Brew Kaladi
9:00 PM Dome 3 9 - 2 Anchorage FC Combat Eagle Strykers
8:00 PM Dome 1 5 - 7 CH2M ILL Sounders F.C.
8:00 PM Dome 2 4 - 11 Centaurs 99 Velocity Barca
8:00 PM Dome 3 4 - 3 UCF Aksala Mens WF Goal Busters
7:00 PM Dome 1 6 - 3 AK Goal Diggers Blueberry Shots
7:00 PM Dome 2 3 - 3 Hot Mess Juggleheads
7:00 PM Dome 3 4 - 4 Mercenaries White. Star
Wed 09/24/2014 9:00 PM AT&T 4 - 4 City FC Wolfpack
8:00 PM AT&T 5 - 2 Alaska Girls Futbol AK Chicas
Tue 09/23/2014 9:00 PM Dome 1 4 - 2 Bear Tooth United Amigos 1
9:00 PM Dome 2 1 - 4 NorthernLights Grapes of Wrath
9:00 PM Dome 3 2 - 5 Whiskey Tango Foxtrot Pioneer United F.C.
8:00 PM Dome 1 6 - 8 Brew 2 Kaladi 99B Velocity Real
8:00 PM Dome 2 5 - 4 FSFC MA 99 Velocity Barca
8:00 PM Dome 3 3 - 4 Thunderboltz FC Red Card Riot
7:00 PM Dome 1 7 - 0 Velocity 98 Select Amigos 2
7:00 PM Dome 2 0 - 4 Chicas Knockouts
7:00 PM Dome 3 3 - 4 Sparta AA
Mon 09/22/2014 9:00 PM AT&T 2 - 7 TNB Team Kream
8:00 PM AT&T 6 - 5 VN Team Broke Boys FC
Sun 09/21/2014 6:00 PM AT&T 9 - 3 Team Gold Team Blue
5:00 PM AT&T 1 - 3 Indigo United Team Green
4:00 PM AT&T 5 - 0 Team White Team Red
3:00 PM AT&T 3 - 3 Rest of Us Melchester
2:00 PM AT&T 2 - 0 Denali FC Philociraptors
1:00 PM AT&T 3 - 1 907 Soccerballers Shred Alaska Dreadnots
12:00 PM AT&T 5 - 1 Good Time Charlies Coed Warren and Son Carpet Cleaning
11:00 AM AT&T 3 - 3 Fifth Ave. F.C. Long bones
11:00 AM Dome 1 1 - 3 Ninja Pirates Rebels
11:00 AM Dome 2 3 - 1 Spawn Ideas DFC Albion
11:00 AM Dome 3 2 - 8 MEOW St. Katherine's Fighting Owls
10:00 AM AT&T 3 - 1 SLR'in Consultants Blue Bees
10:00 AM Dome 1 4 - 0 The Visitors Jolly Grinders S.C.
10:00 AM Dome 2 3 - 4 JNOV Coed Unicorns
10:00 AM Dome 3 6 - 6 AK Fighting Squirrels Northern Excavation
9:00 AM AT&T 0 - 5 Monsters Inc. Cu in the Goal
9:00 AM Dome 1 0 - 4 Mixed Nutz scf
9:00 AM Dome 2 5 - 1 Nomads Straight Ballers
9:00 AM Dome 3 7 - 8 BIG DIPPAS TNB 2.0
Sat 09/20/2014 8:00 PM Dome 1 2 - 1 UCF Aksala Coed Spenard City
8:00 PM Dome 2 2 - 4 BIG DIPPAS #WhoAreYa
8:00 PM Dome 3 4 - 6 Heart of the City Incinerators
7:00 PM Dome 1 5 - 6 AK Fighting Squirrels Boretide FC
7:00 PM Dome 2 3 - 1 St. Katherine's Fighting Owls Shred Alaska/Arctic Brothers
7:00 PM Dome 3 2 - 6 Warren and Son Carpet Cleaning Melchester
6:00 PM Dome 1 2 - 5 Dream Killers P-Tarmigans
6:00 PM Dome 2 4 - 2 APDEA Clockwork Orange
6:00 PM Dome 3 2 - 2 Rest of Us HDR Alaska
5:00 PM Dome 1 6 - 2 Straight Ballers Oosiks
5:00 PM Dome 2 4 - 5 Sockeyes Futbol AK-Extreme
5:00 PM Dome 3 5 - 0 Denali FC Oddballers
4:00 PM Dome 1 4 - 0 Shred Alaska Dreadnots MEOW
4:00 PM Dome 2 3 - 3 907 Soccerballers Kung Fu Hustle
4:00 PM Dome 3 1 - 6 DFC Albion Cu in the Goal
3:00 PM Dome 1 1 - 3 Brown Tree Snakes Unicorns
3:00 PM Dome 2 6 - 1 BDO SLR'in Consultants
3:00 PM Dome 3 3 - 1 The Classifieds FSFC Crew
2:00 PM Dome 1 2 - 1 Philociraptors Mixed Nutz
2:00 PM Dome 2 6 - 2 Revolution Reserve Spawn Ideas
2:00 PM Dome 3 3 - 0 Soccer Garage FC SQUAD
1:00 PM Dome 1 4 - 0 Chinook Family Dentistry Majik
1:00 PM Dome 2 1 - 4 Long bones Coffman Ninjaneers
1:00 PM Dome 3 6 - 12 Arsenal Red Devils
Thu 09/18/2014 8:00 PM Dome 1 4 - 3 Lindwood Ladies Juggleheads
8:00 PM Dome 2 3 - 0 Alaska Girls Grapes of Wrath
8:00 PM Dome 3 1 - 7 Combat Eagle Strykers Mercenaries
7:00 PM Dome 1 11 - 6 Centaurs Brew 2 Kaladi
7:00 PM Dome 2 3 - 3 Sounders F.C. Chafing the Dream
7:00 PM Dome 3 1 - 6 Amigos 2 Pioneer United F.C.
Wed 09/17/2014 9:00 PM AT&T 3 - 8 Bering Global CH2M ILL
8:00 PM AT&T 5 - 0 AA Brew Kaladi
Tue 09/16/2014 9:00 PM Dome 1 4 - 6 Bear Tooth United TNB
9:00 PM Dome 2 5 - 2 Knockouts Chicas
9:00 PM Dome 3 7 - 6 Red Card Riot White. Star
8:00 PM Dome 1 4 - 7 Blues FC Sparta
8:00 PM Dome 2 0 - 1 Blueberry Shots Hot Mess
8:00 PM Dome 3 3 - 3 Futbol AK Chicas Life's Good
7:00 PM Dome 1 2 - 6 Wolfpack WF Goal Busters
7:00 PM Dome 2 6 - 3 99B Velocity Real Team Kream
7:00 PM Dome 3 10 - 5 Velocity 98 Select Whiskey Tango Foxtrot
Mon 09/15/2014 9:00 PM AT&T 2 - 1 VN Team Hangover Hooligans
8:00 PM AT&T 3 - 6 Broke Boys FC City FC
Sun 09/14/2014 3:40 PM Dome Monsters Inc. Revolution Reserve
2:20 PM Dome Ninja Pirates Team Awesome
1:00 PM Dome Kickin it old skool Shred Alaska/Arctic Brothers
11:40 AM Dome Melchester Nomads
10:20 AM Dome Spenard Roadhouse Brown Tree Snakes
Sat 09/13/2014 6:20 PM Dome Revolution Reserve Coffman Ninjaneers
5:00 PM Dome Philociraptors DFC Albion
3:40 PM Dome Team Awesome Dream Killers
2:20 PM Dome P-Tarmigans Incinerators
1:00 PM Dome Shred Alaska/Arctic Brothers HDR Alaska
11:40 AM Dome Nomads Spenard Roadhouse
10:20 AM Dome Melchester HDR Alaska
9:00 AM Dome Brown Tree Snakes Kickin it old skool
Thu 09/11/2014 8:40 PM Dome Hoodwingz Hooligans Chafing the Dream
Wed 09/10/2014 7:20 PM Dome Pioneer United F.C. Too Trill
6:00 PM Dome Anchorage FC Amigos 1
Tue 09/09/2014 7:20 PM Dome Brew Kaladi Dudes FC
6:00 PM Dome Boretide Rush FC FSFC MA
Mon 09/08/2014 8:40 PM Dome Hoodwingz Hooligans AA
7:20 PM Dome Chafing the Dream City FC
6:00 PM Dome Red Card Riot Thunderboltz FC
Sun 09/07/2014 9:00 PM Dome Coffman Ninjaneers Philociraptors
7:40 PM Dome DFC Albion Revolution Reserve
6:20 PM Dome Monsters Inc. Philociraptors
5:00 PM Dome Dream Killers P-Tarmigans
3:40 PM Dome Incinerators Team Awesome
2:20 PM Dome Ninja Pirates P-Tarmigans
1:00 PM Dome Shred Alaska/Arctic Brothers Brown Tree Snakes
11:40 AM Dome HDR Alaska Kickin it old skool
10:20 AM Dome Spenard Roadhouse Melchester
Sat 09/06/2014 9:00 PM Dome Philociraptors DFC Albion
7:40 PM Dome Revolution Reserve Monsters Inc.
6:20 PM Dome Coffman Ninjaneers DFC Albion
5:00 PM Dome P-Tarmigans Incinerators
3:40 PM Dome Team Awesome Ninja Pirates
2:20 PM Dome Dream Killers Incinerators
1:00 PM Dome Nomads Kickin it old skool
11:40 AM Dome Melchester Brown Tree Snakes
10:20 AM Dome Nomads Spenard Roadhouse
9:00 AM Dome Shred Alaska/Arctic Brothers HDR Alaska
Thu 09/04/2014 6:00 PM Dome Dudes FC FSFC MA
Wed 09/03/2014 8:40 PM Dome City FC Hoodwingz Hooligans
7:20 PM Dome Chafing the Dream Boretide Rush FC
6:00 PM Dome AA Brew Kaladi
Tue 09/02/2014 8:40 PM Dome Red Card Riot Anchorage FC
7:20 PM Dome Amigos 1 Pioneer United F.C.
6:00 PM Dome Thunderboltz FC Too Trill
Thu 08/28/2014 8:40 PM Dome Too Trill Anchorage FC
7:50 PM Kincaid FSFC MA City FC
7:20 PM Dome Boretide Rush FC Brew Kaladi
6:30 PM Kincaid Dudes FC AA
Wed 08/27/2014 7:50 PM Kincaid Thunderboltz FC Pioneer United F.C.
6:30 PM Kincaid Red Card Riot Amigos 1
Tue 08/26/2014 7:50 PM Kincaid City FC Brew Kaladi
6:30 PM Kincaid Dudes FC Boretide Rush FC
Mon 08/25/2014 8:40 PM Dome FSFC MA Hoodwingz Hooligans
7:50 PM Kincaid Anchorage FC Pioneer United F.C.
7:20 PM Dome Chafing the Dream AA
6:30 PM Kincaid Too Trill Red Card Riot
6:00 PM Dome Amigos 1 Thunderboltz FC
Sun 08/24/2014 6:20 PM Kincaid HDR Alaska Nomads
5:00 PM Kincaid Spenard Roadhouse Shred Alaska/Arctic Brothers
3:40 PM Kincaid DFC Albion Monsters Inc.
2:20 PM Kincaid Philociraptors Revolution Reserve
1:00 PM Kincaid Monsters Inc. Coffman Ninjaneers
11:40 AM Kincaid Incinerators Ninja Pirates
10:20 AM Kincaid P-Tarmigans Team Awesome
9:00 AM Kincaid Ninja Pirates Dream Killers
Sat 08/23/2014 6:20 PM Kincaid Revolution Reserve Coffman Ninjaneers
5:00 PM Kincaid DFC Albion Monsters Inc.
3:40 PM Kincaid Coffman Ninjaneers Philociraptors
3:00 PM Dome Kickin it old skool Melchester
2:20 PM Kincaid Team Awesome Dream Killers
1:00 PM Kincaid Incinerators Ninja Pirates
11:40 AM Kincaid Dream Killers P-Tarmigans
10:20 AM Kincaid Nomads Shred Alaska/Arctic Brothers
9:00 AM Kincaid Melchester Brown Tree Snakes
Thu 08/21/2014 8:40 PM Dome Anchorage FC Thunderboltz FC
7:50 PM Kincaid Brew Kaladi Chafing the Dream
7:20 PM Dome Hoodwingz Hooligans Dudes FC
6:30 PM Kincaid Boretide Rush FC City FC
6:00 PM Dome AA FSFC MA
Wed 08/20/2014 7:50 PM Kincaid Too Trill Amigos 1
6:30 PM Kincaid Pioneer United F.C. Red Card Riot
Tue 08/19/2014 8:40 PM Dome City FC Dudes FC
7:50 PM Kincaid Boretide Rush FC AA
7:20 PM Dome Chafing the Dream FSFC MA
6:30 PM Kincaid Brew Kaladi Hoodwingz Hooligans
6:00 PM Dome Red Card Riot Thunderboltz FC
Mon 08/18/2014 7:50 PM Kincaid Pioneer United F.C. Too Trill
6:30 PM Kincaid Anchorage FC Amigos 1
Sun 08/17/2014 7:50 PM Kincaid Kickin it old skool Spenard Roadhouse
6:30 PM Kincaid HDR Alaska Brown Tree Snakes
Thu 08/07/2014 8:15 PM AFS AK Fighting Squirrels REAL 49
6:30 PM AFS Clockwork Orange Battle Cats
Wed 08/06/2014 8:15 PM AFS Christ United FC Marino's Men
6:30 PM AFS Alaska Girls Grapes of Wrath
Tue 08/05/2014 8:15 PM AFS P-Tarmigans Soccer Garage FC
6:30 PM AFS Rebels Incinerators
Mon 08/04/2014 8:15 PM AFS ANC City Velocity 98 Select
6:30 PM AFS Blue Kicks Chicas
Thu 07/31/2014 8:15 PM AFS Shred Alaska/Arctic Brothers Shocker Ballzz
6:30 PM AFS Soccer Garage FC Ninja Pirates
Wed 07/30/2014 8:15 PM AFS AK UNITED ANC City
6:30 PM AFS FSFC MA AA
Tue 07/29/2014 8:15 PM AFS Dream Killers Oxford Gold Diggers
6:30 PM AFS Rebels Battle Cats
Mon 07/28/2014 8:15 PM AFS Chafing the Dream Indie Men's C
6:30 PM AFS Pioneer United F.C. International KAT's
Sun 07/27/2014 7:00 PM Bartlett HS Oxford Gold Diggers P-Tarmigans
7:00 PM Dimond HS Denali FC Coffman Ninjaneers
7:00 PM East HS Turf St. Katherine's Fighting Owls Imperium Deorum
7:00 PM South HS Broke Boys FC Chafing the Dream
5:15 PM Dimond HS Nomads Oosiks
5:15 PM East HS Turf AK Fighting Squirrels Melchester
5:15 PM South HS Spenard Roadhouse Brown Tree Snakes
Fri 07/25/2014 8:15 PM Bartlett HS Marino's Men ANC City
8:15 PM East HS Turf Broke Boys FC Hoodwingz Hooligans
8:15 PM South HS HDR Alaska Nomads
6:30 PM Bartlett HS Amigos 1 Pioneer United F.C.
6:30 PM East HS Turf Knockouts Alaska Girls
6:30 PM South HS Spenard Roadhouse REAL 49
Thu 07/24/2014 8:15 PM AFS Philociraptors Cu in the Goal
8:15 PM Bartlett HS Shocker Ballzz Kung Fu Hustle
8:15 PM East HS Turf Soccer Garage FC Team Awesome
8:15 PM South HS JNOV Coed Kickin it old skool
6:30 PM AFS Oosiks Imperium Deorum
6:30 PM Bartlett HS Ninja Pirates Mooses Tooth Co-Ed D
6:30 PM East HS Turf St. Katherine's Fighting Owls Futbol AK-Extreme
6:30 PM South HS P-Tarmigans Rebels
Wed 07/23/2014 8:15 PM AFS CSC U19B Evolution International KAT's
8:15 PM Bartlett HS Grapes of Wrath AK Goal Diggers
8:15 PM East HS Turf Los Cheleros Indie Men's C
8:15 PM South HS Dudes FC Bering Global
6:30 PM AFS Too Trill Red Card Riot
6:30 PM Bartlett HS Lindwood Ladies Blue Kicks
6:30 PM East HS Turf Chicas Mooses Tooth Womens
6:30 PM South HS Brew Kaladi City FC
6:30 PM The Dome FSFC MA Whiskey Tango Foxtrot
Tue 07/22/2014 8:15 PM AFS Ninja Pirates Dream Killers
8:15 PM Dimond HS Oxford Gold Diggers Team Awesome
8:15 PM East HS Turf Kickin it old skool JNOV Coed
8:15 PM South HS Futbol AK-Extreme Nomads
6:30 PM AFS Shred Alaska/Arctic Brothers HDR Alaska
6:30 PM Dimond HS Revolution Reserve Denali FC
6:30 PM East HS Turf AK Fighting Squirrels Spenard Roadhouse
6:30 PM South HS DFC Albion Coffman Ninjaneers
Mon 07/21/2014 8:15 PM AFS AK Goal Diggers Lindwood Ladies
8:15 PM Dimond HS AK UNITED Marino's Men
8:15 PM East HS Turf Hoodwingz Hooligans Chafing the Dream
8:15 PM South HS The Orange Crush Bear Tooth United
8:15 PM The Dome FSFC MA Broke Boys FC
6:30 PM AFS Futbol AK Chicas Alaska Girls
6:30 PM Dimond HS Club Leon Pioneer United F.C.
6:30 PM South HS Thunderboltz FC Amigos 1
6:30 PM The Dome Brew Kaladi Whiskey Tango Foxtrot
Sun 07/20/2014 7:00 PM Bartlett HS City FC AA
7:00 PM Dimond HS Christ United FC Velocity 98 Select
7:00 PM East HS Turf REAL 49 Sockeyes
7:00 PM South HS Dream Killers Clockwork Orange
5:15 PM Bartlett HS ANC City Velocity 98 Select
5:15 PM Dimond HS Indie Men's C FSFC MA
5:15 PM East HS Turf Kung Fu Hustle Imperium Deorum
5:15 PM South HS TNB Brown Tree Snakes
Fri 07/18/2014 8:15 PM Bartlett HS Velocity 98 Select AK UNITED
8:15 PM East HS Turf Revolution Reserve Coffman Ninjaneers
8:15 PM South HS Bering Global Los Cheleros
6:30 PM Bartlett HS Hoodwingz Hooligans Indie Men's C
6:30 PM East HS Turf Incinerators Mooses Tooth Co-Ed D
6:30 PM South HS HDR Alaska Shred Alaska/Arctic Brothers
Thu 07/17/2014 8:15 PM AFS Melchester Sockeyes
8:15 PM Bartlett HS Revolution Reserve Cu in the Goal
8:15 PM East HS Turf Brown Tree Snakes AK Fighting Squirrels
8:15 PM South HS Kung Fu Hustle Shred Alaska/Arctic Brothers
8:15 PM The Dome Coffman Ninjaneers Denali FC
6:30 PM AFS Ninja Pirates Clockwork Orange
6:30 PM Bartlett HS Philociraptors DFC Albion
6:30 PM East HS Turf REAL 49 Kickin it old skool
6:30 PM South HS Incinerators Soccer Garage FC
Wed 07/16/2014 8:15 PM AFS Thunderboltz FC Bear Tooth United
8:15 PM Bartlett HS Broke Boys FC Brew Kaladi
8:15 PM East HS Turf Lindwood Ladies Chicas
8:15 PM South HS Whiskey Tango Foxtrot City FC
8:15 PM The Dome Too Trill Pioneer United F.C.
6:30 PM AFS Club Leon The Zoo
6:30 PM Bartlett HS Blue Kicks Mooses Tooth Womens
6:30 PM East HS Turf CSC U19B Evolution The Orange Crush
6:30 PM South HS Marino's Men ANC City
6:30 PM The Dome Knockouts Grapes of Wrath
Tue 07/15/2014 8:15 PM AFS Futbol AK-Extreme Oosiks
8:15 PM East HS Turf Imperium Deorum Shocker Ballzz
8:15 PM South HS TNB Spenard Roadhouse
6:30 PM AFS Mooses Tooth Co-Ed D Battle Cats
6:30 PM East HS Turf Coffman Ninjaneers Revolution Reserve
6:30 PM South HS Team Awesome Dream Killers
Mon 07/14/2014 8:15 PM AFS Dudes FC AA
8:15 PM East HS Turf Alaska Girls Futbol AK Chicas
8:15 PM South HS Red Card Riot International KAT's
6:30 PM AFS Los Cheleros Hoodwingz Hooligans
6:30 PM East HS Turf City FC Bering Global
6:30 PM South HS Whiskey Tango Foxtrot Chafing the Dream
6:30 PM The Dome Bear Tooth United CSC U19B Evolution
Sun 07/13/2014 7:00 PM Dimond HS TNB Melchester
7:00 PM East HS Turf Team Awesome Incinerators
7:00 PM South HS Cu in the Goal DFC Albion
5:15 PM Dimond HS Brown Tree Snakes Sockeyes
5:15 PM East HS Turf Too Trill CSC U19B Evolution
5:15 PM South HS Battle Cats Ninja Pirates
Fri 07/11/2014 8:15 PM Bartlett HS International KAT's Amigos 1
8:15 PM East HS Turf Ninja Pirates P-Tarmigans
8:15 PM South HS Mooses Tooth Womens AK Goal Diggers
6:30 PM Bartlett HS AK UNITED ANC City
6:30 PM East HS Turf Melchester Spenard Roadhouse
6:30 PM South HS HDR Alaska Oosiks
Thu 07/10/2014 8:15 PM AFS Soccer Garage FC Oxford Gold Diggers
8:15 PM Bartlett HS Cu in the Goal Denali FC
8:15 PM South HS Melchester JNOV Coed
6:30 PM AFS Nomads Kung Fu Hustle
6:30 PM Bartlett HS Sockeyes AK Fighting Squirrels
6:30 PM South HS Futbol AK-Extreme St. Katherine's Fighting Owls
Wed 07/09/2014 8:15 PM AFS Blue Kicks Chicas
8:15 PM Bartlett HS Pioneer United F.C. The Zoo
8:15 PM South HS City FC Indie Men's C
8:15 PM The Dome Thunderboltz FC The Orange Crush
6:30 PM AFS Futbol AK Chicas Knockouts
6:30 PM Bartlett HS Whiskey Tango Foxtrot Los Cheleros
6:30 PM South HS Red Card Riot Club Leon
6:30 PM The Dome AA Broke Boys FC
Tue 07/08/2014 8:15 PM AFS Mooses Tooth Co-Ed D Soccer Garage FC
8:15 PM Dimond HS Shocker Ballzz HDR Alaska
8:15 PM East HS Turf Clockwork Orange Rebels
8:15 PM South HS Shred Alaska/Arctic Brothers Imperium Deorum
6:30 PM AFS Battle Cats Dream Killers
6:30 PM Dimond HS Brown Tree Snakes Spenard Roadhouse
6:30 PM East HS Turf Denali FC Revolution Reserve
6:30 PM South HS Kickin it old skool TNB
Mon 07/07/2014 8:15 PM AFS The Zoo Too Trill
8:15 PM Dimond HS Mooses Tooth Womens Lindwood Ladies
8:15 PM East HS Turf Dudes FC Brew Kaladi
8:15 PM South HS Chafing the Dream FSFC MA
6:30 PM AFS Red Card Riot Thunderboltz FC
6:30 PM Dimond HS Amigos 1 Bear Tooth United
6:30 PM East HS Grass Bering Global Hoodwingz Hooligans
6:30 PM East HS Turf ANC City AK UNITED
Wed 07/02/2014 8:15 PM AFS AK Goal Diggers Blue Kicks
8:15 PM Bartlett HS AK UNITED Velocity 98 Select
8:15 PM East HS Grass The Orange Crush Amigos 1
8:15 PM East HS Turf Hoodwingz Hooligans FSFC MA
8:15 PM South HS Los Cheleros City FC
6:30 PM AFS Lindwood Ladies Mooses Tooth Womens
6:30 PM Bartlett HS AA Bering Global
6:30 PM East HS Grass The Zoo Red Card Riot
6:30 PM East HS Turf International KAT's Thunderboltz FC
6:30 PM South HS Club Leon CSC U19B Evolution
Tue 07/01/2014 8:15 PM AFS St. Katherine's Fighting Owls Shocker Ballzz
8:15 PM Dimond HS AK Fighting Squirrels TNB
8:15 PM East HS Turf Revolution Reserve DFC Albion
8:15 PM South HS Clockwork Orange Team Awesome
6:30 PM AFS JNOV Coed Sockeyes
6:30 PM Dimond HS Kung Fu Hustle Oosiks
6:30 PM East HS Turf Battle Cats Incinerators
6:30 PM South HS Imperium Deorum HDR Alaska
Mon 06/30/2014 8:15 PM AFS Bear Tooth United Too Trill
8:15 PM Dimond HS Grapes of Wrath Futbol AK Chicas
8:15 PM East HS Turf Brew Kaladi Chafing the Dream
8:15 PM South HS Mooses Tooth Womens AK Goal Diggers
6:30 PM AFS Broke Boys FC Whiskey Tango Foxtrot
6:30 PM Dimond HS Alaska Girls Knockouts
6:30 PM East HS Turf Indie Men's C Bering Global
6:30 PM South HS Chicas Lindwood Ladies
Sun 06/29/2014 7:00 PM Dimond HS Cu in the Goal Philociraptors
7:00 PM East HS Turf Club Leon The Orange Crush
7:00 PM South HS Dream Killers Rebels
5:15 PM Dimond HS Kickin it old skool Melchester
5:15 PM East HS Turf Christ United FC Marino's Men
5:15 PM South HS Oxford Gold Diggers Ninja Pirates
Fri 06/27/2014 8:15 PM Bartlett HS AA Brew Kaladi
8:15 PM South HS Grapes of Wrath Chicas
6:30 PM Bartlett HS Marino's Men AK UNITED
6:30 PM South HS Pioneer United F.C. CSC U19B Evolution
Thu 06/26/2014 8:15 PM AFS Shred Alaska/Arctic Brothers Futbol AK-Extreme
8:15 PM Bartlett HS Philociraptors Coffman Ninjaneers
8:15 PM East HS Turf Nomads Shocker Ballzz
8:15 PM South HS Imperium Deorum Kung Fu Hustle
6:30 PM AFS DFC Albion Cu in the Goal
6:30 PM Bartlett HS Soccer Garage FC Battle Cats
6:30 PM East HS Grass Mooses Tooth Co-Ed D Rebels
6:30 PM East HS Turf Incinerators Clockwork Orange
6:30 PM South HS Kickin it old skool Brown Tree Snakes
Wed 06/25/2014 8:15 PM AFS International KAT's The Orange Crush
8:15 PM Bartlett HS Thunderboltz FC Too Trill
8:15 PM East HS Grass Lindwood Ladies Mooses Tooth Womens
8:15 PM East HS Turf Whiskey Tango Foxtrot Hoodwingz Hooligans
8:15 PM South HS Indie Men's C Broke Boys FC
6:30 PM AFS Velocity 98 Select ANC City
6:30 PM Bartlett HS FSFC MA Bering Global
6:30 PM East HS Grass Knockouts Alaska Girls
6:30 PM East HS Turf City FC Dudes FC
6:30 PM South HS Amigos 1 Club Leon
Tue 06/24/2014 8:15 PM AFS Spenard Roadhouse JNOV Coed
8:15 PM Dimond HS Kickin it old skool REAL 49
8:15 PM East HS Grass Futbol AK-Extreme Kung Fu Hustle
8:15 PM East HS Turf Imperium Deorum Nomads
8:15 PM South HS P-Tarmigans Dream Killers
6:30 PM AFS Rebels Team Awesome
6:30 PM Dimond HS TNB Sockeyes
6:30 PM East HS Turf Clockwork Orange Soccer Garage FC
6:30 PM South HS St. Katherine's Fighting Owls HDR Alaska
Mon 06/23/2014 8:15 PM AFS International KAT's The Zoo
8:15 PM Dimond HS Knockouts Futbol AK Chicas
8:15 PM East HS Grass Chicas AK Goal Diggers
8:15 PM East HS Turf Brew Kaladi Los Cheleros
8:15 PM South HS Indie Men's C Dudes FC
6:30 PM AFS Red Card Riot Pioneer United F.C.
6:30 PM Dimond HS Blue Kicks Grapes of Wrath
6:30 PM East HS Turf Chafing the Dream AA
6:30 PM South HS Velocity 98 Select AK UNITED